Городникам на замітку! ТОП-3 хитрощі для отримання величезного врожаю кабачків

Кабачки не входять до вибагливих городніх культур. Для отримання рясного врожаю достатньо дотримуватися лише основних правил догляду за рослиною, передають Патріоти України.

Подробиці

Потрібно вносити певні добрива та враховувати нюанси поливу. Крім того, бажано зробити одну важливу процедуру після того, як сформувалися перші плоди.

Три підживлення

Якщо ви бажаєте зібрати багато кабачків, потрібно тричі підгодувати рослину протягом усього дачного сезону. Вперше це потрібно зробити через 10 днів після пересадки розсади у відкритий ґрунт. У цей період рослина потребує азоту. Ідеальний варіант – трав’яний настій. Для його приготування потрібно залити зелену масу (лопух, подорожник, кропива) водою: на 1 об’єм трав – 10 об’ємів рідини.

Друге підживлення слід здійснити відразу після початку процесу цвітіння. Наголос, знову ж таки, слід зробити на азот і на «органіку».

Як тільки почали формуватися плоди, слід заповнити дефіцит калію у ґрунті. Потрібно залити водою попіл: на 1 об’єм незгорілих деревних залишків – 6 об’ємів рідини. Використовувати цей настій на грядці можна через 24 години після приготування.

Полив

Процедуру не потрібно здійснювати надто часто. Велика кількість вологи може стати причиною падіння врожайності кабачків та погіршення смакових якостей плодів. Ґрунт під городною культурою не повинен бути вологим постійно.

Тож вистачить і щотижневого поливу. А в спекотні періоди достатньо буде полити кабачки 2-3 рази на місяць. За 10 днів до запланованого початку збору овочів від поливу треба повністю відмовитись.

Видалення перших плодів

Як тільки на кущах з’явилися перші кабачки, потрібно почати стежити за їх розміром. Кабачок досяг 12 сантиметрів? Сміливо зривайте два або три перші плоди, що сформувалися. Ця дія помітно підвищить ймовірність того, що далі з’являтиметься багато великих і міцних кабачків.

Так ніколи не роблять у ресторанах! Головні помилки при приготуванні риби

понеділок, 25 вересень 2023, 7:12

Риба - відмінна страва до святкового столу та до сімейної вечері. Готується вона просто, а виходить неймовірно смачною, передають Патріоти України. Але існують помилки, які зроблять вашу страву несмачною або навіть неїстівною. Про них разом із "РБК-Ук...

ТОП-6 типів токсичних друзів, які шкодять вашому емоційному здоров’ю

понеділок, 25 вересень 2023, 6:10

Хороші друзі - це чудово, а от токсичні друзі можуть перетворити ваше життя на справжнє пекло. Вони будуть тягнути вас на дно, підривати віру в себе та висмоктувати всю радість із життя, передають Патріоти України. Як зрозуміти, що час припинити спілк...