Городникам на замітку: Типові помилки, чому не зійшла розсада - не робіть так!

На сьогодні дехто вже посіяв перці, баклажани, помідори, а вони чомусь не зійшли або зійшли погано. Не засмучуйтеся: ще є час, щоб пересіяти. Але спочатку треба проаналізувати причини, через які розсада не зійшла, щоб не допуститися помилок ще раз, передають Патріоти України.

Подробиці

Звичайно, може бути неякісне насіння. Це можна визначити, проростивши 10 насінин. Якщо зійшло менше половини – вдруге не варто його садити. Якщо ви заглибили насіння більше, ніж на 1-1,5 см, воно не матиме сили проклюнутися.

Також на схожість насіння впливають умови утримання касет чи ящичків з посіяним. Після посадки місткості треба помістити в темне, тепле місце й накрити темною плівкою.

Температура має бути 25-28 градусів тепла. Наприклад, покласти контейнер із майбутньою розсадою на електричну грілку чи над батареєю. Коли насіння проклюнеться, плівку зняти, температуру понизити. Контейнери зі сходами поставити в світле місце, а якщо немає сонця, то додатково підсвічувати.

Неякісний ґрунт теж може бути причиною поганої схожості. Якщо сумніваєтеся, чи земля підходить, краще купіть спеціальну суміш для розсади, тим більше, що її для посіву треба не так і багато. Гарних результатів!

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...