Господиням на замітку: Домашній спрей, який полегшить прасування навіть пересохлої білизни

Якщо ви не любите прасувати і вважаєте, що це заняття забирає у вас забагато часу, значить ви ніколи не пробували крохмальний спрей, передають Патріоти України.

Простий засіб дозволяє впоратися з примхливими тканинами і пересохлою білизною на раз-два. У магазинах продаються вже готові склади, але зробити домашній крохмальний спрей — простіше простого!

Візьміть дві склянки теплої води і додайте 1 столову ложку кукурудзяного крохмалю. Розмішайте крохмаль до однорідності.

Перелийте отриману суміш у флакон з пульверизатором і можете користуватися. Перед застосуванням спрей потрібно струшувати. Нанесіть невелику кількість засобу на тканину. Потім гладьте, як зазвичай. Результат буде фантастичним!

Спрей також допоможе відпрасувати стійкі складки, дозволить швидко і якісно випрасувати лляну тканину. Він просто незамінний при прасуванні сорочок.

Спрей не залишає плям! А ще принадність домашнього спрею в тому, що на відміну від покупного, він абсолютно не має запаху, що дуже важливо для особливо чутливих людей. Детальніше про домашній засіб, що полегшує прасування, а також його порівняння з магазинним — у відео нижче.

Соковита та ароматна тушкована свинина з квашеними огірками - ідеально до печеної картоплі

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:09

М'ясні страви займають досить значне місце в українській кухні. Кожна господиня знає безліч секретів, як приготувати м'ясо так, щоб воно було м'яке, ароматне та соковите, передають Патріоти України. На Галичині часто тушкують свинину з овочами. Це тако...

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...