Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України.

Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі содою перед посадкою підходить як для осені, так і для весни. Замочування цибулі в соді сприяє збільшенню врожаю та перешкоджає стрілкуванню.

Для розчину знадобиться:

  • 1 чайна ложка із гіркою харчової соди;
  • 1 л гарячої води (температура 45−60 С).

Цибулини слід замочувати протягом 30 хвилин. Щоб розчин швидко не охолонув, ємність потрібно утеплити, наприклад, укутати в стару ковдру.

Перед замочуванням цибулини потрібно трохи звільнити від луски, але в жодному разі не очищати повністю. Також при осінній посадці цибулю не можна обрізати, тому що це провокує захворювання.

Соду використовують і для розкислення ґрунту. Зокрема, під час посадки цибулі замість золи або доломітового борошна.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...