Городинкам на замітку: ТОП-3 способи дізнатися, чи готова ваша картопля до збирання на зберігання

Багато городників щороку копають картоплю в один і той же час, і даремно. Розповідаємо про три перевірені способи визначити готовність картоплі до збирання на зберігання, передають Патріоти України.

Як дізнатися, чи готова картопля до збирання

Насамперед треба орієнтуватися на сорт картоплі, який у нього термін дозрівання. За потреби будь-який сорт допускається перетримати в землі тиждень-півтора.

Другим показником готовності картоплі до збирання на зберігання є зів’яле і опале картопляне бадилля. Третій спосіб визначення готовності картоплі – підкопування бульби. Викопавши із землі картоплину, просто проведіть по ній пальцем: якщо шкірка зітреться, картоплі потрібно ще 7-10 днів на дозрівання.

А ви це знали? Для чого в духовку кладуть сіль - поради для смачної випічки

неділя, 2 жовтень 2022, 17:29

Багато хто під час готування стикався з тим, що випічка не пропікається або і зовсім підгорає. Це не завжди свідчить про те, що ви не слідували рецепту або помилилися з потрібною температурою, передають Патріоти України. Існує безліч технічних причин, ...

А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

неділя, 2 жовтень 2022, 17:13

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України. Ось генетичні особливості, які діти успадк...