Господарям на замітку! Чому кішки скидають речі на підлогу і як їх відучити так робити

Деколи кішки можуть робити дуже дивні речі. Наприклад, скидати предмети на підлогу. І, здається, вони роблять так навмисно, передають Патріоти України.

Звідки взялася ця манера, скидати все зі столу чи поличок? Коти дуже люблять зрушувати предмети, а потім дивитися, як ті падають на підлогу. Ветеринарка Еллен Вайтлі пояснила, що така поведінка кішок закладена в їхньому мисливському інстинкті.

Саме інстинкт підказує кішці, що маленька дрібничка на столі може виявитися мишею. Якщо тицьнути в неї лапою, можливо, миша побіжить і розпочнеться цікава гра, яка завершиться смачним обідом. Однак, коли предмет падає на підлогу і залишається там лежати, кішка розуміє, що жодних видовищ не передбачається, а тому одразу втрачає інтерес.

На думку Вайтлі можна пояснити таку любов до вандалізму також і тим, що кіт запам'ятовує поведінку свого господаря, коли на підлогу падає склянка чи інший предмет. Людина зазвичай одразу піднімається і підходить. Тобто коти можуть таким чином звертати на себе увагу, особливо, коли вже наближається час годування.

Як привчити кота не скидати речі

Насамперед, потрібно зрозуміти, чому саме кішка почала скидати речі на підлогу.

Якщо це через інстинкт полювання, спробуйте купити їй більше іграшок, з якими вона могла б гратися. Це "відіб'є" в улюбленця бажання постійно скидати важливі для вас предмети.

Якщо коту просто не вистачає вашої уваги, спробуйте змінити це. Наприклад, додайте регулярні ігри, які задовольнять бажання кішки проводити час зі своїм господарем.

Це може здивувати! Психологічний тест розповість про ваш найгірший недолік, який дратує інших

середа, 24 липень 2024, 18:12

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що інші думають про вас, а що їм не подобається під час спілкування з вами?.. Таке взагалі можливо? Пройдіть цей тест, щоб дізнатися про свої негативні риси, які ваше оточення помічає одразу, передають Патріоти Укр...

Чи може засмага спровокувати рак - все, що треба знати

середа, 24 липень 2024, 17:45

Вплив сонячних променів на шкіру людини може спричиняти опіки, алергію та навіть рак. Ба більше, з погляду фізіології, біології і дерматології, сонце забезпечує майже 97% передчасних ознак старіння і взагалі змін шкіри та волосся, передають Патріоти Ук...