Господарям на замітку! Як позбутися дрібних мошок на кухні і не допустити їхньої повторної появи (відео)

Кухонні мошки - біда будь-якої сучасної господині, тому що з'являються вони ніби з повітря в будь-яку пору року, сидять на їжі або настирливо миготять перед очима, передають Патріоти України. Як же можна боротися з цими шкідниками та усунути їх назавжди?

Виявляється, що не все так погано та безнадійно у справі порятунку від «непроханих гостей». Насамперед, свій варіант боротьби з непроханими гостями запропонувала блогер Олена Матвєєва. Вона готує засіб на основі фруктового соку, засобу для миття посуду та оцту. По суті, такий розчин виконує роль пастки для комах.

Інші блогери заявляють про високу ефективність засобів, приготованих з додаванням меду.

У той же час, низка інших блогерів пропонують спочатку з'ясувати, чому і звідки комахи беруться, а також до якого виду відносяться, і лише після цього починати боротьбу.

До речі, можна звернути увагу й на найпоширеніші народні методи (шкірка цитрусових і сірники, встромлені в землю головками), адже у боротьбі хороші всі засоби, тому можна використовувати їх як додаткову допомогу.

Перше, що ви бачите на зображенні, розповість про важливі речі, над якими слід задуматися

вівторок, 16 серпень 2022, 18:52

Люди часто чують, що перше враження має значення, і перша відповідь, зазвичай, найправильніша. Люди, які довіряють власній інтуїції, рідко помиляються. Не варто аналізувати сотні варіантів, а потрібно лише прислухатися до власної інтуїції, інформує Ukr...

Що робити, щоб собака не витоптувала і не копалася в клумбах

вівторок, 16 серпень 2022, 18:13

Собаки - особливо допитливий тип тварин, і багато здійснюваних ними дій продиктовані носом, передають Патріоти України. Проблема у господаря виникає, коли собака проводить час в домашньому саду, де виділені клумби, можливо, навіть з красивими рослинами...