Господарям на замітку! Підлога завжди сяятиме, якщо додати у відро секретний інгредієнт

Не кожна господиня любить мити підлогу. Думка про те, щоб витягнути швабру, відро та вимити підлогу у всіх кімнатах, може бути абсолютно непривабливою. Але підтримання чистоти та блиску підлоги має вирішальне значення для здорової та естетичної домашньої обстановки, передають Патріоти України.

Досягти блискучого результату допоможе ідеально чиста швабра та лавровий лист. Ця спеція здатна очистити підлогу не гірше, ніж найдорожчий миючий засіб, пише Homemaking.

Для чого додавати лавровий лист у відро для миття підлоги

Завдяки використанню лаврового листа можна досягти відразу кількох речей.

1. Освіжаючий аромат. Під час миття лавровий лист виділятиме ароматичні олії, які наповнять кімнати приємним ароматом.

2. Лавровий лист має природні антимікробні властивості. Він дасть додатковий рівень захисту від шкідливих бактерій та мікробів.

3. Ще одна властивість лаврового листа – відлякувати комарів та мух. Запах лаврового листа приємний людині, але відштовхує багатьох комах.

4. Крім своїх ароматичних і захисних властивостей, лавровий лист також допоможе зробити так, щоб підлога блищала після прибирання.

5. Лавровий лист замінює дорогі засоби для чищення або хімікати, хоча сам недорого коштує і його можна знайти в будь-якому продуктовому магазині.

Як використовувати лавровий лист для миття підлоги

Візьміть 2-3 лаврові листи, залийте їх 1 склянкою гарячої води й дайте охолонути. За цей час суміш стане більш ефективною.

Налийте натуральний миючий засіб із лаврового листа у відро з теплою водою та перемішайте. Вимийте підлогу.

Таке рішення для миття підлоги дозволить вам забути про дорогі магазинні миючі засоби, які часто містять багато хімії та їх ефективність залишає бажати кращого.

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, як ви реагуєте на виклики долі

середа, 24 квітень 2024, 18:12

Справжня сутність людини розкривається у складних та стресових ситуацій. Іноді ми й самі дивуємося, своїм вчинкам у складні життєві моменти, хтось може проявляти неймовірну сміливість, а хтось може несподівано зрадити, передають Патріоти України. Проп...

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...