Господарям на замітку! Змішайте мило і ще один "секретний" компонент - відмиються жовті плями на підвіконні (відео)

Іноді господині стикаються з тим, що на підвіконнях з'являються жовті плями - особливо у місцях, де стояли горщики з квітами, наприклад, з орхідеями. І це відбувається незважаючи на те, що всі квіткові вазони мають піддони, передають Патріоти України.

При цьому вказані жовті плями досить складно відмити. Тим не менш, є один найпростіший і недорогий спосіб боротьби з такими плямами, вважає блогер Олена Матвєєва.

Почати боротьбу з плямами вона пропонує зі шматка звичайного господарського мила — його потрібно нанести за допомогою щітки на всі місця, де стояли квіти. А після цього додати туди ж іще один «секретний компонент» — який саме, дивіться в продовженні відео.

Автори іншого youtube-каналу рекомендують ще радикальніші способи очищення підвіконня.

Свої способи боротьби з плямами на підвіконні пропонують автори каналів «Два мурахи» та блогер Марина Жукова.

Перший «рецепт» включає рідке господарське мило і зубний порошок.

Для приготування ще одного складу від Жукової вона пропонує використовувати старий брусок господарського мила та зубну пасту.

Як ідеально відіпрати руками білі шкарпетки: ТОП-5 доступних способів

субота, 20 серпень 2022, 8:15

Білі шкарпетки ідеально підходять і під джинси, і навіть під стильну сукню. Однак вони швидко затопчуються, тому прати їх доводиться відразу після використання. Ми розповімо вам, якими народними способами можна відіпрати білі шкарпетки, передають Патрі...

Як почистити холодильник усередині від жовтих плям та запаху - найефективніші способи

субота, 20 серпень 2022, 7:08

Холодильник - це "обличчя" кухні, і це тільки одна з причин, чому його треба утримувати в чистоті. Основним чинником є здоров'я, адже саме там зберігаються продукти, які споживаєте ви та ваші діти, передають Патріоти України. Чистити холодильник потріб...