Господиням на замітку! Брудні кухонні рушники знову будуть як нові - вам потрібна тільки жменя популярної спеції

Брудні рушники слід регулярно прати і добре сушити. Вони вбирають всю воду та залишки їжі, і в результаті вони стають брудними та повними бактерій та стійких плям, передають Патріоти України.

Розповідаємо про найпростіший і ефективніший лайфхак, як відіпрати рушники з кухні в дуже короткі терміни. Лише один чудодійний компонент допоможе повернути вашим кухонним рушникам колишній вигляд, пише santeplus. І це – харчова сода.

Як випрати брудні кухонні рушники без пральної машини

Абразивні властивості соди можуть протистояти навіть плямам, що в’їлися, на тканині. Це натуральний продукт, який спрощує усі складні прання.

Що потрібно робити:

  1. Візьміть каструлю, сіль, харчову соду та воду;
  2. Замочіть усі брудні рушники в каструлі з водою так, щоб вони були покриті, і додайте чайну ложку солі, і дві харчової соди.
  3. Поставте воду нагріватися до кипіння, при цьому кілька разів перевертаючи кухонні рушники вилкою або щипцями, щоб вони добре вбирали інгредієнти з усіх боків;
  4. Коли вода охолоне, вийміть їх, промийте в холодній воді, відіжміть і розкладіть для сушіння на повітрі.

Для покращення очищення брудних кухонних рушників їх також можна піддати ще одному етапу прання — у пральній машині з вашим звичайним миючим засобом. Але це необов’язково.

Загориться або отруїть вас! Що ні в якому разі не можна ставити в мікрохвильову піч

середа, 31 травень 2023, 18:10

Мікрохвильова піч - швидкий і зручний спосіб розігріти або приготувати їжу. Проте не всі знають, що можна, а що категорично не можна в ній розігрівати. "Телеграф" розповість про це детальніше, передають Патріоти України. Далеко не весь посуд можна став...

Це дійсно працює! Народний метод боротьби з колорадським жуком - замість збирання вручну

середа, 31 травень 2023, 17:09

Городники знають, що з екологічних способів 100% результат дасть ручне збирання жука з картоплі. Але цей процес забирає чимало часу та сили, а спина після великих грядок “дякую” не скаже. Є перевірений спосіб народний, який теж абсолютно знищить жуків,...