Господиням на замітку! Чому не всі банки з консервацією потрібно перевертати

Усім, хто заготовлює консервацію на зиму, відомо, що банки в кінці процесу консервації потрібно перевертати та укутувати ковдрою. Але мало хто знає, що так треба робити не з усіма банками, передають Патріоти України.

Які банки не можна перевертати

У жодному разі не перевертайте банки з кришками, які самозакручуються (твіст-офф).У такій кришці є спеціальне полімерне кільце, що розширюється під впливом гарячого вмісту банки. Тим самим кришка автоматично щільно герметизує тару.

Якщо ви перевернете банку з твіст-оффом, кришка опиниться внизу, в найхолоднішій температурній зоні. Якщо залишити кришкою вгору, весь жар піднімається вгору і кришка довго залишається гарячою. Гвинтові кришки при цьому через деякий час голосно “чпокають”, що сигналізує про те, що герметизація пройшла успішно (кришка повинна “втягнутися”). Перевернути банку можна відразу після того як закрутили, щоб просто переконатися, що ніде не тече.

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня споживати оливкову олію

понеділок, 22 липень 2024, 14:49

Користь оливкової олії для здоров'я полягає у її компонентах, особливо олеїновій кислоті, що має надзвичайно корисні властивості, передають Патріоти України. Оливкова олія надзвичайно корисна для нашого здоров’я. Вона знижує ризик деменції, запобігає з...

Навіщо досвідчені господині додають крохмаль у котлетний фарш

понеділок, 22 липень 2024, 14:09

Напевно, багато хто і не чув про те, що в котлетний фарш потрібно додавати крохмаль, передають Патріоти України. Здавалося б, цей інгредієнт там абсолютно зайвий. Але це не так. Багато господинь вже давно використовують його для приготування м’ясних б...