Господиням на замітку! Як легко відмити духовку - ефективний спосіб з лимоном

Позбутися жиру та різних плям усередині духовки буває непросто, оскільки агресивна хімія в цьому випадку може більше нашкодити, ніж допомогти. Щоб не готувати їжу із запахом хімії, краще використовувати натуральні засоби, передають Патріоти України.

Одним із таких є простий лимон. Він не тільки допоможе відмити духовку, а й позбавить її запахів. Щоб відмити духовку за допомогою лимона, треба налити в невелику, придатну для духовки, миску воду, покласти туди нарізаний часточками лимон або вилити лимонний сік у співвідношенні один до одного.

Далі потрібно розігріти духовку до 200°C і помістити всередину миску з водою та лимоном. Залишити засіб усередині на 30-40 хвилин або до того моменту, поки лимони не стануть коричневими. Після цього потрібно дочекатися, поки духовка охолоне, та протерти всередині губкою, а стійкі плями протерти м'якоттю, що залишилася від лимона.

Такий спосіб ефективно працює з кількох причин. По-перше, пара від води циркулює всередині духовки, розм'якшуючи будь-який наліт і шматочки їжі, що пригоріла. По-друге, лимонна кислота, якою просякнута пара, добре справляється з жиром. Крім того, лимонний сік має антибактеріальний і антисептичний ефект, при цьому його застосування безпечніше за будь-які хімічні засоби для чищення.

Той же трюк з цим продуктом можна зробити й з мікрохвильовою піччю. Кілька хвилин підігріву води з лимоном розм'якшують плями та жир усередині НВЧ-печі, після чого їх можна легко витерти. Більш того, лимон та лимонна кислота є гарними помічниками в очищенні чайника від нальоту.

А ви це знали? Чому не можна сміятися на ніч - прикмета дійсно працює

середа, 1 лютий 2023, 8:15

Багатьом у дитинстві говорили: "не смійся на ніч - вранці плакати будеш". Виявляється, це не просто народна приказка чи забобон, передають Патріоти України. Спеціалісти, які вивчають проблеми сну, зауважують, що прикмета дійсно працює. Пов’язано це, пе...

Психологічний тест: Те, кого ви першим побачили на зображенні, розповість про ваш характер

середа, 1 лютий 2023, 7:12

Психологи часто проводять тести з картинками для того, щоб краще дізнатися про характер людини. Сьогодні ви можете самостійно провести дуже простий експрес-тест, який розповість дуже багато про ваш характер, передають Патріоти України. Для цього вам ли...