Господиням на замітку! Як легко відмити духовку - ефективний спосіб з лимоном

Позбутися жиру та різних плям усередині духовки буває непросто, оскільки агресивна хімія в цьому випадку може більше нашкодити, ніж допомогти. Щоб не готувати їжу із запахом хімії, краще використовувати натуральні засоби, передають Патріоти України.

Одним із таких є простий лимон. Він не тільки допоможе відмити духовку, а й позбавить її запахів. Щоб відмити духовку за допомогою лимона, треба налити в невелику, придатну для духовки, миску воду, покласти туди нарізаний часточками лимон або вилити лимонний сік у співвідношенні один до одного.

Далі потрібно розігріти духовку до 200°C і помістити всередину миску з водою та лимоном. Залишити засіб усередині на 30-40 хвилин або до того моменту, поки лимони не стануть коричневими. Після цього потрібно дочекатися, поки духовка охолоне, та протерти всередині губкою, а стійкі плями протерти м'якоттю, що залишилася від лимона.

Такий спосіб ефективно працює з кількох причин. По-перше, пара від води циркулює всередині духовки, розм'якшуючи будь-який наліт і шматочки їжі, що пригоріла. По-друге, лимонна кислота, якою просякнута пара, добре справляється з жиром. Крім того, лимонний сік має антибактеріальний і антисептичний ефект, при цьому його застосування безпечніше за будь-які хімічні засоби для чищення.

Той же трюк з цим продуктом можна зробити й з мікрохвильовою піччю. Кілька хвилин підігріву води з лимоном розм'якшують плями та жир усередині НВЧ-печі, після чого їх можна легко витерти. Більш того, лимон та лимонна кислота є гарними помічниками в очищенні чайника від нальоту.

Не спішіть розбавляти! Пересолений червоний борщ врятує проста хитрість

понеділок, 5 червень 2023, 10:13

Приготувати ароматний червоний борщ - це ціле мистецтво зі своїми правилами й винятками. Але якщо борщ уже вдався, зіпсувати його може лише сіль, передають Патріоти України. Здавалося б, що складного — додати сіль до страви. Але, мабуть, у кожного таке...

Від цього всі ваші біди! Названо причину, чому не можна різати на ганчірки старі речі

понеділок, 5 червень 2023, 9:58

Складно зустріти господиню, яка б не нарікала на те, що у неї накопичилося багато старих простирадл, наволочок або звичайного одягу, який і викинути шкода, і використовувати вже не можна. А дитячі речі, з яких виросла дитина - окрема тема. УНІАН розпо...