Господиням на замітку! Як надати блиск посуду після миття - ресторанний спосіб

Щоб посуд блищав, як в ресторані, потрібно зробити одну маленьку хитрість. Вона полягає у використанні ополіскувача. Його дуже просто приготувати в домашніх умовах, передають Патріоти України.

Як приготувати

Вам знадобиться всього два простих та доступних інгредієнти та вода. Для блиску посуду потрібно приготувати розчин з солі та столового оцту.

Інгредієнти змішують у наступних пропорціях. На 5 л води використовують 100 г солі та 1 стакан оцту. Все треба розмішати до повного розчинення хлориду натрія. Щоб розчин був ще ефективнішим, до нього можна витиснути сік з лимона.

В чому сила такого засобу? Після нього не залишається розводів та плям. Потрібно просто сполоснути посуд після миття та протерти губкою.

В магазинах безліч миючих засобів. Дуже просто купити та з ним доглядати за посудом. Але є такі маленькі побутові хитрощі, які мають екологічнішу основу. І розчин з солі та оцту належить саме до таких.

Вийшли з моди! П'ять пуховиків, які стали спражнім антитрендом у 2022 році - про них краще забути (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 18:48

Пуховик - найпопулярніший верхній одяг, який обирають дівчата на холодну пору року. Вони бувають довгими, до середини стегна або укорочені у вигляді куртки. Стилісти розповіли, які моделі пуховиків вийшли з моди у 2022 році, яких краще позбутися, щоб в...

Час готуватися! Як відрегулювати вікна на зиму - проста процедура заощадить тепло в будинку

четвер, 6 жовтень 2022, 18:25

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів, передають Па...