Господиням на замітку! Як надати блиск посуду після миття - ресторанний спосіб

Щоб посуд блищав, як в ресторані, потрібно зробити одну маленьку хитрість. Вона полягає у використанні ополіскувача. Його дуже просто приготувати в домашніх умовах, передають Патріоти України.

Як приготувати

Вам знадобиться всього два простих та доступних інгредієнти та вода. Для блиску посуду потрібно приготувати розчин з солі та столового оцту.

Інгредієнти змішують у наступних пропорціях. На 5 л води використовують 100 г солі та 1 стакан оцту. Все треба розмішати до повного розчинення хлориду натрія. Щоб розчин був ще ефективнішим, до нього можна витиснути сік з лимона.

В чому сила такого засобу? Після нього не залишається розводів та плям. Потрібно просто сполоснути посуд після миття та протерти губкою.

В магазинах безліч миючих засобів. Дуже просто купити та з ним доглядати за посудом. Але є такі маленькі побутові хитрощі, які мають екологічнішу основу. І розчин з солі та оцту належить саме до таких.

Оберіть корону і дізнайтеся, чим ви приваблюєте людей: Психологічний тест по малюнку

четвер, 30 березень 2023, 18:12

Якщо ви хочете дізнатися, які риси викликають у оточуючих прихильність до вас, пропонуємо пройти тест. Вибір корони на картинці дасть зрозуміти правду про свої найпривабливіші якості. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли ...

Ці дві функції даремно витрачають заряд смартфона - скоріш за все, вони вам не потрібні

четвер, 30 березень 2023, 17:55

Часто буває так, що батарея смартфона розряджається до середини робочого дня. Багато хто думає, що причина криється в непридатному акумуляторі, але це не завжди той випадок. Часто "винуватцями" швидкого розряду є налаштування, велика частина з яких зав...