Господиням на замітку! Як повернути м’якість простирадлам - хитрощі

Всі ми, звісно, надамо перевагу відпочинку на постелі високої якості, щоб сон приносив одне задоволення. Але не завжди простирадла залишаються м’якими протягом експлуатації передають Патріоти України.

Подробиці

Згодом тканина стає більш грубою та жорсткою, що знижує комфорт. Як це можна виправити

Катишки

Якщо не придивлятися до тканини, то цих недоліків можна і не помітити, проте маленькі катишки завдають значних незручностей. Можна використовувати спеціальну машинку для видалення недоліків. Або зробити простіше – обережно видалити катишки за допомогою звичайної одноразової бритви.

Сода та оцет

Обидва компоненти можуть легко замінити собою покупні засоби для пом’якшення тканини. Коштують вони набагато дешевше за фірмові засоби.

Потрібно вчинити так: замість прального порошку додаємо порцію соди. Коли прання завершиться, замість ополіскувача потрібно влити оцет. Потрібно по склянці компонентів. Після цього найкраще сушити постільну білизну на свіжому повітрі.

Оберіть символ на картинці - і дізнайтеся, яка професія принесе вам справжній успіх

субота, 26 листопад 2022, 21:08

У кожному з нас з народження закладено ті чи інші особливості. Ці задатки лише можуть допомогти освоїти певний вид діяльності, вам легше дасться справа, до якого у вас є природні здібності. Психологічний тест у картинці визначить професію, у якій ви зм...

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!