Господиням на замітку! Як повернути м’якість простирадлам - хитрощі

Всі ми, звісно, надамо перевагу відпочинку на постелі високої якості, щоб сон приносив одне задоволення. Але не завжди простирадла залишаються м’якими протягом експлуатації передають Патріоти України.

Подробиці

Згодом тканина стає більш грубою та жорсткою, що знижує комфорт. Як це можна виправити

Катишки

Якщо не придивлятися до тканини, то цих недоліків можна і не помітити, проте маленькі катишки завдають значних незручностей. Можна використовувати спеціальну машинку для видалення недоліків. Або зробити простіше – обережно видалити катишки за допомогою звичайної одноразової бритви.

Сода та оцет

Обидва компоненти можуть легко замінити собою покупні засоби для пом’якшення тканини. Коштують вони набагато дешевше за фірмові засоби.

Потрібно вчинити так: замість прального порошку додаємо порцію соди. Коли прання завершиться, замість ополіскувача потрібно влити оцет. Потрібно по склянці компонентів. Після цього найкраще сушити постільну білизну на свіжому повітрі.

Лише спробуйте, це така смакота! Свиняча грудинка, томлена у пиві

понеділок, 4 березень 2024, 3:25

Кулінари часто застосовують пиво при приготування м'ясних страв, передають Патріоти України. Авторка каналу «cook_with_me_at_home» поділилася рецепом свиної грудики, томленої у пиві. «Ця грудинка виходить настільки смачна, ароматна, соковита і ніжна, щ...

От у чому секрет! Як повернути м'якість махровим рушникам і як зробити так, щоб вони залишалися м'якими

неділя, 3 березень 2024, 21:09

Махрові рушники є невіддільною частиною нашого повсякденного комфорту у ванній кімнаті. Однак з часом вони можуть стати жорсткими та грубими, що значно знижує їхню приємність у використанні, передають Патріоти України. Важливо знати, як правильно догля...