Господиням на замітку! Як позбутися багаторічного нальоту в унітазі, не відвідуючи магазин з побутовою хімією

Пропонуємо швидко, завдяки двом простим засобам, очистити не тільки стару сантехніку, але і ту, що знаходиться в занедбаному стані, передають Патріоти України.

Іноді при зніманні квартири нові мешканці стикаються з тим, що далеко не все в ідеальному стані. Особливо часто проблеми виникають у ванних кімнатах.

Але лякатися не варто. Все ж впоратися з проблемою і очистити унітаз можна дуже легко. При цьому не потрібно витрачати багато сил і часу. Навіть не доведеться відвідувати магазин з побутовою хімією.

Треба лише взяти харчову соду і засипати її на ніч в унітаз. Слідом треба вилити 2 літри коли. Вранці залишиться тільки почистити сантехніку йоржиком, і від старого нальоту не залишиться і сліду.

Надалі треба підтримувати чистоту унітазу. В якості профілактики підійде звичайнісінький дешевий пральний порошок. Досить засипати всього 2-3 столові ложки на ніч, а вранці почистити поверхню.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...