Господиням на замітку! Як позбутися багаторічного нальоту в унітазі, не відвідуючи магазин з побутовою хімією

Пропонуємо швидко, завдяки двом простим засобам, очистити не тільки стару сантехніку, але і ту, що знаходиться в занедбаному стані, передають Патріоти України.

Іноді при зніманні квартири нові мешканці стикаються з тим, що далеко не все в ідеальному стані. Особливо часто проблеми виникають у ванних кімнатах.

Але лякатися не варто. Все ж впоратися з проблемою і очистити унітаз можна дуже легко. При цьому не потрібно витрачати багато сил і часу. Навіть не доведеться відвідувати магазин з побутовою хімією.

Треба лише взяти харчову соду і засипати її на ніч в унітаз. Слідом треба вилити 2 літри коли. Вранці залишиться тільки почистити сантехніку йоржиком, і від старого нальоту не залишиться і сліду.

Надалі треба підтримувати чистоту унітазу. В якості профілактики підійде звичайнісінький дешевий пральний порошок. Досить засипати всього 2-3 столові ложки на ніч, а вранці почистити поверхню.

Знадобиться секунда часу! Як вибрати помідори без "хімії", які будуть дуже смачні

понеділок, 29 травень 2023, 12:14

Помідори - один із улюблених овочів. За насиченим смаком та яскравим кольором ховається безліч корисних речовин: вітамінів, клітковини, мінералів та антиоксидантів. Їх можна смакувати сирими або ж додавати в різні страви, передають Патріоти України. Од...

Чим вивести жирні плями на одязі - простий лайфхак

понеділок, 29 травень 2023, 11:30

Жир в’їдається у текстиль практично моментально, особливо у синтетику. Саме тому відіпрати жирні плями так проблематично. Втім, експерти з прання радять не опускати рук. Позбутись жиру у волокнах тканини можна за допомогою підручних засобів, передають ...