Господиням на замітку: Як відмити липкий наліт з кухонних меблів

Згодом навіть при регулярному наведенні порядку кухонні меблі покриваються липким шаром, що складається з жиру та пилу. Господині з практики знають, як буває важко позбутися такого забруднення, передають Патріоти України.

Подробиці

Іноді вдмити жир не допомагає потужна хімія з магазину. А якщо такі засоби й працюють, то на них потрібно постійно витрачати частину сімейного бюджету. Економні господині знайшли інший вихід.

Для боротьби з липким нальотом на кухонних меблях досвідчені господарки використовують простий засіб, що складається з 2 компонентів. Для приготування активного складу потрібно скористатися содою та олією.

Інгредієнти змішують у співвідношенні 1:1 і наносять отриману суміш на проблемні місця. Через 30 хв. засіб прибирають серветкою або ганчіркою, а поверхню промивають звичайним способом.

Застарілі забруднення видалити складніше, тому процедуру повторюють 2-3 рази. Завдяки цьому простому способу чистота й порядок на вашій кухні пануватиме завжди.

Не буде ні накипу, ні іржі: Лайфхаки, чим найкраще чистити чайник

понеділок, 28 листопад 2022, 15:14

Накип на чайнику утворюється, навіть якщо ретельно за ним доглядати - це відбувається з різних причин. Як мінімум, якщо ви залишаєте в чайнику воду "на потім" - вона застоюється, починає неприємно пахнути і створювати осад. Ще гірше - якщо використовує...

Любовні забобони: Жінки з якими іменами приречені страждати в коханні, і чому саме

понеділок, 28 листопад 2022, 14:13

Якщо деякі імена мають магічну властивість притягувати до жінок чоловічу увагу, то ці стануть причиною гірких сліз і поламаних доль, передають Патріоти України. Фатальні красуні, хто часто виступає запасним варіантом або стає пристрасною коханкою, до я...