Господиням на замітку! Як за допомогою рушника й пакета випрати кросівки, не вбивши пралку

Щоб пральна машина служила довго, необхідно її правильно експлуатувати - ретельно закладати білизну, для дрібних речей використовувати мішечок тощо, передають Патріоти України.

Але ж у пралці можна прати й взуття, наприклад, кросівки. Але для цього досвідчені господині використовують декілька лайфаків.

Перед пранням кросівок у барабан пральної машини треба покласти махровий рушник, щоб взуття не билося.

Кросівки змочити водою, а всі забруднені місця на них потерти спеціальним олівцем, який добре видаляє бруд. Залишити взуття на 10 хвилин, а потім покласти в спеціальний мішечок й починати прання.

Висушити кросівки можна за допомогою двох пакетів. Для цього пакети повісити ручками донизу, в між ручками закріпити взуття.

Спосіб дуже простий, але ефективний.

Чим замінити молоко при приготуванні пюре, щоб страва вийшла смачнішою

понеділок, 27 травень 2024, 18:03

У більшості випадків популярні рецепти картопляного пюре включають молоко або юшку, в якій варилася сама картопля. Ці варіанти хороші, але якість страви завжди хочеться покращити. До того ж, це зробити дуже просто, достатньо просто замінити молоко. Сма...

А ви це знали? Що буде, якщо додати цукор при відварюванні картоплі

понеділок, 27 травень 2024, 17:12

Відварювання картоплі хоча й простий процес, але має певні нюанси. Наприклад, вона може стати водянистою на смак. Така не дуже добре смакувати на гарнір. Але смак картоплі можна покращити ще на етапі відварювання. Читайте про це детальніше далі в статт...