Господиням на замітку! Як зробити так, щоб дешевий порошок став працювати під час прання білизни набагато краще

и хочете заощадити на пранні, але не готові жертвувати якістю? Тоді дешевий пральний порошок - ваш вибір. Але як зробити так, щоб він працював краще за дорогий? У цій статті розповідаємо про чотири основні правила, які допоможуть досягти найкращого результату від використання дешевого прального порошку, а головний лайфхак чекає на вас наприкінці матеріалу, передають Патріоти України.

Попереднє замочування

Якщо ви використовуєте дешевий пральний порошок, попереднє замочування — обов'язковий крок. Наповніть таз водою та додайте порошок, розмішайте. Потім додайте одяг та залиште на кілька годин або на ніч. Це допоможе порошку краще розчинитись і проникнути в тканину.

Додавання соди

Дешевий пральний порошок не завжди містить достатньо лугів для глибшого очищення. Додавання соди допоможе збільшити лужність середовища та покращити якість прання. Просто додайте одну-дві столові ложки чарівного засобу разом із порошком.

Не перевантажуйте машину

Якщо ви хочете, щоб пральний порошок працював ефективніше, не вичавлюйте максимум з техніки. Перевантаження прання може призвести до того, що порошок не зможе добре змитися і проникнути в тканину. Мало того, перевантаження у якусь мить обов'язково призведе до ламання машини, а це, як наслідок, ще більших витрат.

Нашатирний спирт

Якщо ви хочете покращити якість прання одягу, то можете спробувати додати до барабана пральної машинки 40 мілілітрів нашатирного спирту. Це допоможе вашому одягу виглядати як новим і вивести навіть старі та жирні плями. Порошок використовувати також потрібно! Як зазначено на упаковці.

Дотримання цих чотирьох правил допоможе вам досягти кращого результату від використання дешевого прального порошку. Не забувайте, що правильні умови прання є ключовими моментами для збереження якості вашого одягу.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...