Господиням на замітку! Хитрість, яка допоможе фіалці довго квітнути

Любителі цих простих та красивих квітів - фіалок - знають хитрість, яка допоможе завжди отримувати пишне та довге цвітіння. Весь секрет в особливому поливі. Завдяки цьому квітки можуть стати більшими, а їх колір більш насичений, передають Патріоти України.

Подробиці

Справа в тому, щоб рослини цвіли якомога довше, треба використовувати прикореневий полив. Для цього потрібно використовувати спеціальні горщики з піддонами, щоби без проблем здійснювати цю просту маніпуляцію. У них потрібно наливати воду на півгодини, щоб коріння рослини ввібрало необхідну рідину.

При пересадці їх у нові горщики варто використовувати також спеціальний ґрунт для фіалок. На дно треба покласти трохи керамзиту. Не варто забувати і про добрива. Все ж таки будь-яким рослинам потрібне підживлення. Важливо враховувати розмір горщика. Він не повинен бути надто великим. Необхідно, щоб створювалося враження ніби квітці в ньому трохи тісно.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...