Господиням на замітку! Лайфхак, як розморозити фарш за 5 хвилин

Фарш можна розморожувати добу, а можна і 5 хвилин - залежить від того, як терміново він вам потрібен. Але головне не це - після будь-якого розморожування м'ясо має зберегти свої поживні речовини і смакові якості. Розповідаємо, як правильно його розморозити, передають Патріоти України.

Як і скільки розморожувати фарш

Розморожувати фарш краще через холодильник. Це довго, але це - найбезпечніший спосіб, бо саме так м'ясо відтає поступово, зберігаючи колір і смак, а бактерії в прохолодному середовищі не так активно розмножуються.

Покладіть фарш на тарілку і залиште його в холодильнику на 24 години. Після розморожування фарш краще відразу використовувати, в крайньому випадку - на наступний день.

Як розморозити фарш у воді

Чи можна розморожувати фарш під водою? Можна, але це потрібно робити правильно:

  • по-перше, фарш, який ви збираєтеся розморожувати у воді, повинен залишатися в упаковці, пакеті або харчовій плівці, інакше з нього у воду підуть і смак, і велика частина поживних речовин;
  • другий момент - класти заморожене м'ясо потрібно в холодну воду - всупереч поширеній думці гаряча вода не прискорює розмороження, бо зверху фарш відтає, а всередині залишається мерзлим, і, плюс до всього, в гарячій воді активно розмножуються бактерії.

У воді фарш розморозиться за годину, і з нього потрібно відразу ж готувати. Можна також залишити м'ясо під струменем холодної проточної води - тоді для розморожування знадобиться 15-20 хвилин, але це економічно невигідний спосіб.

Як розморозити фарш в мікрохвильовці

Якщо розморожування через холодильник і під водою вам не підходить, то є інший спосіб, як швидко розморозити фарш.

Покладіть заморожене м'ясо в мікрохвильовку і включіть режим "Розморожування", якщо такий є, або ж встановіть самі мікрохвильовку на 50% потужності - для розморожування знадобиться 3-5 хвилин, залежно від кількості фаршу. Розморожувати потрібно імпульсно - тобто, кожні 30 хвилин його перевертати, щоб він відтавав рівномірно. З фаршу, розмороженого в мікрохвильовці, готувати потрібно відразу.

Як розморозити фарш без мікрохвильовки

Якщо мікрохвильовки немає, то швидко розморозити фарш можна на водяній бані. Для цього потрібно зняти упаковку з м'яса, помістити його в миску, а миску поставити в каструлю з водою.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...