Господиням на замітку! Паста із двох компонентів виведе найстійкіші плями: Як її зробити

Навіть найменша пляма на одязі може завдати чимало клопоту з її виведенням. Сліди від ягід, трави, крові можна випрати, але з великими труднощами. Спробувати позбавитися їх можна за допомогою нехитрої суміші з компонентів, які без проблем знайдуться в кожному будинку, передають Патріоти України.

Видалити стійкі плями допоможе суміш перекису водню з содою, пише Roomcrush. Просто нанесіть пасту на пляму і потріть її щіткою (можна використовувати стару зубну щітку). Залиште суміш на кілька хвилин і потім виперіть речі як завжди.

Обов’язково перевіряйте білизну перед тим, як покласти її в сушарку, щоб переконатися, що плями видалені. Тепло від неї може призвести до затвердіння забруднень, і як тільки це станеться, їх дуже важко видалити.

Якщо пляма залишилася, використовуйте ще трохи перекису водню та харчової соди та потріть забруднення. Не забудьте перепрати річ або хоча б прополоскати її.

Перед тим, як використовувати цей метод на будь-яких білих та кольорових речах, нанесіть суміш на непомітну ділянку. Ви повинні переконатися, що паста не знебарвить і не зіпсує тканину.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...