Господиням на замітку! Простий спосіб зберігати кріп без маринадів, заморожування чи солі

Заготовки з кропу зручні для приготування різноманітних страв. Додати смак та аромат зелені з ними виходить найкраще, передають Патріоти України.

Погодьтесь, що сушений кріп пахне зовсім інакше. І смак він також змінює. Запропонований спосіб зберігання допоможе на довший час зберегти ароматну свіжу зелень для ваших улюблених страв: супів, салатів, соусів.

Яка підійде зелень

Важливим моментом є правильний вибір зелені. Вона має бути без пошкоджень та гнилі. Якщо ви маєте грядки з кропом, обирайте для його збору сухий день. І не затягуйте час до моменту, коли має випасти роса. Іншими словами, зібрана зелень має бути чиста та суха. Куплена зелень на базарі відбирається за цими ж критеріями.

Зелень подрібніть та складіть в невеликі баночки. Тара має бути чиста та суха. Для надійності рекомендується обробити банки гарячою водою та висушити. Отже, готову тару з зеленню закрийте кришками та поставте в холодильник. Тепер у вас тривалий час буде свіжа та ароматна зелень для ваших улюблених страв.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...