Господиням на замітку! Що робити, якщо фарш липне до рук і не вдається ліпити котлети

Іноді буває так, що начебто всі інгредієнти у фарші присутні, рецептуру дотримано, а котлети все одно не хочуть ліпитися. Фарш, що прилипає до рук, відбиває будь-яке бажання готувати котлети, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо фарш липне до рук, потрібно додати один із продуктів, який загустить та зволожить м’ясо. Це може бути манка, яйце, терта картопля, якась крупа, або гарбуз.

Не забувайте обкачувати котлети в борошні. Якщо це не допомагає і котлети все одно не хочуть тримати форму, скористайтеся наступними порадами:

  • змочуйте руки водою після формування кожної котлети;
  • змащуйте руки рослинною олією;
  • беріть фарш ложкою;
  • надягніть одноразові поліетиленові рукавички.

Щоб цього не повторилося при наступному приготуванні котлет, добре відбивайте фарш перед тим, як додати до нього інгредієнти для котлет. Фарш насититься киснем і такі котлети буде легко ліпити.

Ви будете здивовані! Який колір одягу категорично не підходить кожному із знаків зодіаку

субота, 20 липень 2024, 22:30

Природньо, що кожна людина прагне гарно виглядати та стильно вдягатися, передають Патріоти України. Для цього не обов'язково витрачати купу грошей — якщо, звичайно, дослухатися до порад Джорджо Армані. А ще, виявляється, варто звертати увагу на поради ...

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...