Господиням на замітку! Що робити, якщо смажені котлети виявилися пересоленими

Іноді достатньо однієї помилки і смак котлет може бути повністю зіпсований. Найпоширенішою помилкою є використання великої кількості солі, передають Патріоти України.

Подробиці

Виникає неприємна ситуація: господиня взяла чимало фаршу та витратила багато часу на «обробку» м’ясної основи та смаження котлет, але вживати страву не можна.

Однак засмучуватися не варто. Адже вихід із ситуації є навіть після того, як підсмажені котлети знято зі сковорідки.

Рішення проблеми

Відомо, що в ролі поглинача солі може виступити картопля.

Саме цей овоч використовують для виправлення смаку пересоленого супу.

Однак котлети явно не належать до рідких страв. Тому в сковорідку доведеться додати не тільки крупно нарізану картоплю, а й воду.

Після цього потрібно їх протушкувати. Це слід продовжувати доти, доки додатковий інгредієнт не буде повністю готовим.

В результаті вийде не зовсім та страва, яку ви планували приготувати. Однак від цього котлети не стануть менш смачними. Натомість вони будуть не такими солоними.

А ви це знали? Смажена на сковороді чи у фритюрі - ось яка їжі корисніша для здоров'я

понеділок, 22 липень 2024, 13:56

Смажена їжа є улюбленим елементом багатьох кухонь, але методи досягнення бажаного золотистого вигляду можуть бути різними. Два поширених способи смаження - на сковороді та у фритюрі і варто знати, який корисніший, передають Патріоти України. Смаження н...

Це така смакота! Курячі відбивні, запечені з яйцем сиром та помідорами

понеділок, 22 липень 2024, 13:30

Страва містить мало калорій, оскільки запікається у духовці. Має красивий та апетитний вигляд, тому сміливо подавайте її до святкового столу, передають Патріоти України. Соковите куряче філе, ніжна начинка з відварених яєць, помідора та розплавленого с...