Господиням на замітку! Цей бюджетний засіб легко впорається з жирним нальотом на витяжці

Кухонна витяжка - необхідна техніка очищення повітря від пари та сторонніх запахів, що з’являються під час приготування їжі. Вона створює на кухні приємний мікроклімат: немає запаху, не душно, а жировловлювачі не дають осідати крапелькам жиру на фасаді шаф, стель, передають Патріоти України.

Але в той же час щоразу, коли вона працює, на решітці утворюється масляний наліт. Поступово шар стає щільнішим, і це відбувається день у день. Чищення кухонної витяжки – це досить складний і трудомісткий процес. Однак із ним доводиться стикатися багатьом домогосподаркам, адже процес забруднення її не зупинити. Як зробити цей процес очищення забруднення легшим, розглянемо разом із Ukr.Media.

Як легко очистити витяжку

Для цього потрібен один копійчаний, але ефективний засіб. Приготувати його можна вдома самостійно.

Візьміть 50 мл спирту або горілку, влийте туди чайну ложку мийного засобу — і починайте миття. За допомогою пульверизатора нанесіть засіб на решітку та протирайте серветкою.

Тільки одна хвилина часу – і решітка блищить. До речі, за допомогою цього засобу можна легко очистити плиту. Вам більше не знадобляться дорогі хімічні засоби!

Механік дав поради, як не "влетіти" на гроші при покупці вживаного авто

четвер, 21 вересень 2023, 11:28

Вживані автомобілі являють собою швидко розвивається ринок. Механік з Великобританії дав кілька експертних порад тим, хто хоче купити вживаний автомобіль, пише The Sun, передають Патріоти України. За його словами, найважливіше - це вивчити кілька момен...

Перевірте свій холодильник - там точно є один із продуктів, які категорично не можна зберігати в холоді

четвер, 21 вересень 2023, 11:12

Може здатися, що холодильник - це ідеальне місце для будь-яких продуктів. Однак, це зовсім не так. Деякі продукти взагалі не потребують бути холодними. Зберігання в холодильнику зіпсує їх смак, текстуру та аромат, а також скоротить термін придатності. ...