Готуємось до зими: ТОП-3 речі, які треба зробити з батареєю до настання холодів

Холодна пора наближається, а тому багато українців уже почали підготовку до зими, яка може виявитися не легшою, ніж попередня. При цьому одним з основних побоювань є те, що у житлі буде надто холодно, передають Патріоти України.

Якщо ваші батареї ледь прогрівають приміщення, можливо варто звернути увагу на кілька нюансів, які дозволять зробити в кімнаті значно тепліше.

Якщо ви відмовилися від важких чавунних батарей на користь сучасних сталевих, алюмінієвих або біметалевих зразків, то до настання холодів вам варто звернути увагу на те, що відбувається всередині. Якщо там накопичилося багато пилу, то це суттєво позначиться на тепловіддачі.

Іноді проводити там вологе прибирання не зовсім зручно, а тому ви можете використовувати фен, щоб видути пил назовні. Чистий радіатор може давати до 25% більше тепла.

Крім того, погане нагрівання кімнати може відбуватися через холодну стіну, яка забирає частину тепла. Щоб цього уникнути, варто сходити в будівельний магазин і купити там тепловідбивний екран, який ставиться між стіною і батареєю. Таким чином ви не витрачатимете тепло на обігрів стіни, а направите його до кімнати.

Ще одним варіантом буде покупка звичайного вентилятора. Оскільки повітря через свої властивості погано прогрівається, ви можете виявити, що все тепло накопичується біля батареї, але не доходить до віддалених куточків. Вентилятор допоможе розігнати тепле повітря по всій кімнаті.

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...

ТОП-6 дивовижних властивостей імбиру, про які ви могли не знати

середа, 29 листопад 2023, 6:30

Імбир - популярний інгредієнт на багатьох кухнях також відомий своїм застосуванням у народній медицині, пише studyfinds.org, передають Патріоти України. Але чи мають висновки про користь імбиру для здоров'я реальну основу? Хоча корисні властивості імби...