І розварюватися не будуть! Ідеальний спосіб варіння пельменів - весь секрет у склянці холодної води

Варити пельмені, напевно, вміє кожна людина, і секретів у цій справі, здавалося б, просто не залишилося, передають Патріоти України.

Закип'ятити воду, посолити, кинути, помішати, почекати, витягнути — що в цьому алгоритмі можна вдосконалити? Проте існує ідеальний спосіб варіння найсмачніших пельменів, яким ми поділимося з вами.

Це спосіб варіння пельменів зі склянкою холодної води. Заінтриговані? При цьому пельмені не розварюються, а тісто в них залишається повітряним.

Отже, для початку поставимо на вогонь каструлю з водою. Підсолюємо за смаком, додаємо перець горошком, лавровий лист. Для тих, хто хоче отримати гарний бульйон насиченого жовтого кольору, рекомендуємо куркуму. Ця спеція, крім іншого, має дуже апетитний аромат.

Дістаємо з морозилки пельмені — покупні або домашні. Кидаємо їх у киплячу воду.

Готуємо склянку холодної води.

Чекаємо, коли пельмені спливуть і вливаємо в каструлю цю холодну воду тонкою цівкою.

Після того, як пельмені вдруге закиплять, варимо їх ще 3-4 хвилини та виймаємо шумівкою.

При такому способі варіння, пельмені ніколи не розбухають і не розвалюються.

Джерело: Ukr.Media

Чому не варто купувати на зиму синтепонову ковдру - поради, як забезпечити собі теплий сон у холод

четвер, 29 вересень 2022, 7:08

На жаль, опалювальний сезон 2022/2023 для багатьох українців буде досить складним, адже температура в житлах буде нижчою, ніж у попередні роки. У зв’язку з цим потрібно заздалегідь підготуватися до майбутньої зими та холодів. І одним із важливих критер...

Підготовка до зими: ТОП-7 способів утеплити будинок та платити за опалення менш

четвер, 29 вересень 2022, 6:50

В Україні триває підготовка до складного опалювального сезону 2022-2023. У "Київтеплоенерго" розповіли, як мешканці можуть підвищити енергоефективність багатоквартирного будинку та тим самим зменшити рахунки за опалення. Ці поради особливо знадобляться...