Як акуратно очистити сліди маркера з меблевої оббивки. Допоможе перекис, лак для волосся і фен

Напевно, з цією проблемою стикаються багато батьків, адже в творчому пориві малюки нерідко розмальовують меблі. У підсумку вони виглядають дуже неестетично. Яким засобом найкраще видалити сліди від фломастера на оббивці? Дізнаєтесь про це з даної статті, передають Патріоти України.


Що знадобиться?
Якщо виникла необхідність очистити поверхню від таких витівок, вам потрібно спочатку придбати один з наступних хімічних речовин. А саме ізопропіловий спирт, рідиною для зняття лаку, перекисом водню, лаком для волосся, ферментним засобом для виведення плям або дезинфікуючим засобом для рук. Варто відзначити, що ізопропіловий спирт і рідина для зняття лаку вважаються найкращими засобами. Деякі умільці замінюють спирт горілкою, ацетоном, засобом для миття вікон, одеколоном і іншими розчинниками. Важливо, щоб вміст спирту в них був не менше 45%. Також досить дієвим є перекис водню. Судячи з відгуків, багато господинь очищають сліди від маркера саме цими засобами. Крім того, не обійтися без води, фена, медичних серветок і рушників.

Що необхідно зробити?
Після того як виберете засіб для чищення, нанесіть його на тканину. Щоб не зіпсувати меблі, перш ніж його використовувати, випробуйте на прихованій ділянці меблів. Може бути так, що після взаємодії засобу з оббивкою, відбудеться несприятлива реакція. Якщо це сталося, то від цієї речовини доведеться відмовитися і спробувати іншу. Після тестування засіб для чищення нанесіть на малюнок, який ви збираєтеся видалити. На даному етапі не бажано жорстко натискати на забруднену поверхню і сильно розтирати, інакше пляма вбереться в поверхню або збільшиться в об'ємі. Промокнув слід від маркера, залиште на кілька хвилин. Після закінчення цього часу пляму можете промокнути і змивати звичайною водою. Очищену ділянку тепер залишається висушити. Для цієї мети спочатку промокніть воду рушником, а потім використовуйте фен.

Що ще можна порекомендувати?
Якщо видалити пляму не вийшло, спробуйте наступний спосіб. Очищувальну суміш можна приготувати з харчової соди і зубної пасти. Ці інгредієнти змішуються в пропорції один до одного. Зробити це можна як в невеликій ємності, так і безпосередньо на оббивці. В результаті у вас вийде паста, яка повинна прореагувати з забрудненням кілька хвилин.

Очищати слід від фломастера потрібно круговими рухами з використанням серветки.

Вдвічі знижує ризик втрати пам'яті! Вчені назвали напій, який варто вживати всім

середа, 1 лютий 2023, 18:26

Людський мозок - це надзвичайно складна конструкція, тому вчені вже багато років намагаються знайти способи, які допоможуть поліпшити його роботу. Зокрема, проводяться дослідження на вивчення продуктів для покращення пам'яті з віком. Читайте про них бі...

Перевірте себе! Психологічний тест за 1 хвилину розповість всю правду про вас

середа, 1 лютий 2023, 18:12

Цей психологічний тест розповість секрети вашої підсвідомості. Відповідайте чесно, що ви побачили першим на зображенні? Нижче прочитайте свій результат, передають Патріоти України. . Результати: . У вас 80% добра і 20% зла. Ви прекрасно збалансована ...