Як енергія, яку випромінює оточення, змінює наше життя

Ми схильні вбирати в себе енергії людей, які нас оточують. Це пояснює, чому деякі люди в товаристві інших відчувають себе некомфортно, передають Патріоти України.

Даний висновок був зроблений за результатами дослідження, проведеного Університетом Білефельд. Вченим вдалося довести, що ми весь час перебуваємо під впливом енергії людей, поруч з якими живемо і працюємо.

Для того, щоб рости, квітам потрібна вода і світло. Люди влаштовані схожим чином. Наші фізичні тіла подібні губкам, що поглинають частину того, що витає навколо нас. Тіло людини використовує енергію, яку виділяють інші люди, для підживлення свого емоційного стану.

В оточенні кожного з нас є та людина, яка здатна висмоктати всю нашу енергію до такої міри, що ми ледве волочимо ноги. Також є і повні протилежності цьому – ті люди, чия присутність нас надихає.

Крім того, існує думка, що люди так само можуть поглинати енергію, що йде від представників флори і фауни. Саме з цієї причини виїзди на природу у вихідні дозволяють людям заряджатися енергією на весь робочий тиждень.

Крім того, останнім часом набула поширення зоотерапія – лікування людей за допомогою домашніх тварин.«Енергія розуму – це сутність життя», – Бенджамін Франклін.

Зв’язок між нашим настроєм і рівнем енергії

Енергія – це сила, якою володіє тіло для виконання будь-якої задачі. Наші тіла можуть накопичувати енергію, щоб змінювати себе і частини навколишнього світу. По суті, будь-який вид нашої діяльності – це є передача енергії.

Всі живі істоти мають потребу в різних видах енергії, багато з яких ми отримуємо через їжу і питво. Ми можемо також отримати цю енергію від природи, а конкретно від вітру, води, тепла, світла та інше.

Без сумніву, енергія є невід’ємною частиною нашого життя. У разі її відсутності ми позбавляємося можливості виконувати багато своїх повсякденних функцій і справ. Наприклад, ходити, піклуватися про себе, працювати або займатися спортом.

Енергія нашого тіла впливає на наш настрій. На думку деяких психологів, таких як Роберт Тайер, настрій людини є відображенням зв’язку між його енергетичними станами і емоціями.

Наш настрій залежить від двох чинників: енергетичного стану (від виснаження до енергійності) і нервово-психічного стану (від спокою до напруженості). І вважається, що «найкращий» стан – це спокійно-енергійний, а «найгірший» – напружено-виснажений.

Як можна збільшити рівень своєї позитивної енергії?

Коли рівень енергії людини знаходиться на низькому рівні, життя для неї стає набагато складніше, труднощі множаться. У такому випадку їй необхідно запитати себе, які дії, події або люди зможуть забезпечити їй необхідний рівень позитивної енергії. Дії і люди, здатні наповнити нас позитивною енергією, допомагають нам активніше рухатися по нашому життєвому шляху.

Крім оточення себе позитивними людьми, ми самі повинні проробляти певну роботу. Для досягнення оптимального енергетичного стану нам необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Зберігати зосередженість на своїх цілях, щоб уникнути розсіювання енергії.
  • Жити в стані неспротивлення. Те, чому ми опираємося, прилипає до нас.
  • Усвідомлювати свою обмеженість, не засуджуючи себе за це.
  • Зосередити енергію на задачах, які ми можемо контролювати.

З іншого боку, вам необхідно знайти для себе те заняття, яке дозволить зберігати мотивацію і вести активний спосіб життя. Деяким людям для цього досить займатися спортом, виходити на вулицю, виконувати спільну роботу або змінювати час від часу свої звички.

Вам необхідно знайти таке заняття, яке зможе вас зробити більш мобілізованими. Крім того, також для цього буде корисно частіше спілкуватися з людьми, зі схожими підходами до вирішення проблем і цілями, які вони ставлять перед собою. Таким чином, ви зможете з ними постійно обмінюватися енергією, яку ви випромінюєте.

Правильний вибір повсякденного життєвого середовища, друзів, роботи і, безумовно, наших супутників життя робить позитивний вплив на наш настрій. Оточивши себе привітними людьми, випромінюючих позитивну енергію, ви зможете надати собі найкращу допомогу.

Що категорично не можна робити за низького тиску - зверніть на це увагу

середа, 29 листопад 2023, 18:49

Чи знали ви, що низький артеріальний тиск, гіпотензія, може стати причиною проблеми зі сном? Хоча для багатьох людей низький тиск - це норма, тому не викликає жодних проблем зі здоров’ям чи порушеннями сну. передають Патріоти України. Проте лікарі не р...

Лайфхак на 5 хвилин: яЯ зробити холодець прозорим, якщо він помутнів

середа, 29 листопад 2023, 18:30

Холодець - страва, яку любить майже кожен українець, проте готувати її необхідно досить довго. Саме тому стає шкода, якщо виявляється, що помутнів бульйон на холодець - в такому вигляді страву не можна подавати на стіл, передають Патріоти України. УНІА...