Як горох зварити всього за 5 хвилин - простий спосіб, про який мало хто знає

Процес приготування обіду або вечері часом може розтягнутися на довгий час. Тому перед господинями стоїть складне завдання - скоротити час, проведений біля плити, без втрати якості приготовлених страв, передають Патріоти України.

І зварити швидко горох у улюбленому багатьма гороховому супі – не міф, а реальність. Звичайно, якщо знати та застосувати невелику хитрість.

Подробиці

Щоб прискорити процес приготування першої страви, будь-який горох – колотий, шліфований, цілісний – необхідно замочити на ніч у воді.

Приступаючи до готування, наповніть каструлю водою та покладіть всі необхідні інгредієнти та картоплю.

Після цього злийте рідину, в якій замочувався горох, і покладіть його в чашу блендера. За допомогою кухонної техніки подрібніть горошок до стану крупи середнього помелу.

Масу, що вийшла, відправляйте в каструльку разом із засмажкою і варіть протягом п’яти хвилин, після чого залишається посолити, поперчити і додати дрібно нарізану зелень.

Господиням на замітку! Як позбутися багаторічного нальоту в унітазі, не відвідуючи магазин з побутовою хімією

неділя, 25 вересень 2022, 10:12

Пропонуємо швидко, завдяки двом простим засобам, очистити не тільки стару сантехніку, але і ту, що знаходиться в занедбаному стані, передають Патріоти України. Іноді при зніманні квартири нові мешканці стикаються з тим, що далеко не все в ідеальному с...

Як ви схрещуєте руки - такий у вас і характер!

неділя, 25 вересень 2022, 9:10

Інколи жести є набагато красномовнішими, ніж слова. Вони можуть розповісти про людину те, що вона намагається старанно приховати або те, що вона навіть сама не усвідомлює. Саме тому наш тест може розкрити вам карти і допомогти краще розуміти себе та св...