Як кава допоможе знизити ризик смерті

Правильна кава на 15 % знижує ризик смерті від будь-якої причини.

Вчені з Гетерборгского університету встановили, що спосіб приготування кави може впливати на ризик виникнення серцевих нападів і тривалість життя.Про це пише видання Kedem, передають Патріоти України.

Під час проведення дослідження шведські фахівці оцінили вплив вживання фільтрованої і нефільтрованої кави на здоров'я серця. До цього було визначено, що кава може підвищувати рівень загального холестерину і рівень "поганого" холестерину (ЛПНЩ). Надалі були ідентифіковані компоненти кави, які відповідають за цей ефект – дітерпени кахвеол і кафестол.

Останні дослідження показали, що ці небезпечні речовини можуть бути видалені з напою за допомогою фільтру. Так, порція нефільтрованої завареної кави містить приблизно в 30 разів більше кахвеола і кафестола в порівнянні з фільтрованою кавою, пише Kedem.

Шведські вчені вивчили кавові пристрасті 508 747 чоловіків і жінок і з'ясували, що вживання фільтрованої кави приносить велику користь здоров'ю, ніж повна відмова від цього напою. Так, вживання фільтр-кави на 15 % знижує ризик смерті від будь-якої причини. Ризик померти від серцево-судинних захворювань у людей, що вживають фільтровану каву, на 12 відсотків менше у чоловіків і на 20% – у жінок в порівнянні з відсутністю цього напою в раціоні.

На думку фахівців, такий сприятливий ефект спостерігається при щоденному вживанні від однієї до чотирьох чашок кави.

Жінка показала, як виглядати ідеально на фото - ці "хитрощі" змінюють все

понеділок, 13 липень 2020, 17:28

Бонні Родрігес Крживіцьки вважає, що фотогенічність - "це не те, чим ти є, це те, чим ти стаєш", і вчить жінок виграшним ракурсам для фото. Про це розповідає Bored Panda, передають Патріоти України. У своєму Instagram Бонні вже досить давно розповідає,...

Бережіться! Названо продукти, які "вбивають" імунітет

понеділок, 13 липень 2020, 8:37

Харчування дуже сильно впливає на імунітет - за допомогою нього можна у найкоротші терміни активувати резервні сили організму, які дозволять боротися з різними інфекціями, передають Патріоти України. Деякі продукти ми вважаємо виключно корисними, одна...