Як кава допоможе знизити ризик смерті

Правильна кава на 15 % знижує ризик смерті від будь-якої причини.

Вчені з Гетерборгского університету встановили, що спосіб приготування кави може впливати на ризик виникнення серцевих нападів і тривалість життя.Про це пише видання Kedem, передають Патріоти України.

Під час проведення дослідження шведські фахівці оцінили вплив вживання фільтрованої і нефільтрованої кави на здоров'я серця. До цього було визначено, що кава може підвищувати рівень загального холестерину і рівень "поганого" холестерину (ЛПНЩ). Надалі були ідентифіковані компоненти кави, які відповідають за цей ефект – дітерпени кахвеол і кафестол.

Останні дослідження показали, що ці небезпечні речовини можуть бути видалені з напою за допомогою фільтру. Так, порція нефільтрованої завареної кави містить приблизно в 30 разів більше кахвеола і кафестола в порівнянні з фільтрованою кавою, пише Kedem.

Шведські вчені вивчили кавові пристрасті 508 747 чоловіків і жінок і з'ясували, що вживання фільтрованої кави приносить велику користь здоров'ю, ніж повна відмова від цього напою. Так, вживання фільтр-кави на 15 % знижує ризик смерті від будь-якої причини. Ризик померти від серцево-судинних захворювань у людей, що вживають фільтровану каву, на 12 відсотків менше у чоловіків і на 20% – у жінок в порівнянні з відсутністю цього напою в раціоні.

На думку фахівців, такий сприятливий ефект спостерігається при щоденному вживанні від однієї до чотирьох чашок кави.

З архіву ПУ. Будьте обережні! Лікарі розповіли, кому категорично не можна їсти огірки

п’ятниця, 25 червень 2021, 0:10

Свіжі огірки стають особливо популярні серед українців влітку, коли ціна на хрусткий овоч помітно знижується, а нітратів у них стає менше. Незважаючи на ряд переваг, огірки корисні далеко не всім людям, а декому вживати їх навіть протипоказано, передаю...

З архіву ПУ. Схуднути при сповільненому метаболізмі: Вчені знайшли в тілі людини "зону спалювання жиру"

четвер, 24 червень 2021, 23:55

За словами вчених, під час вправ з невеликою інтенсивністю організм витрачає жири, а при більш важких навантаженнях витрачаються вуглеводи. Відомо, що з віком багатьом стає все важче схуднути. Зазвичай в таких випадках ми говоримо про уповільнений мета...