Як кава допоможе знизити ризик смерті

Правильна кава на 15 % знижує ризик смерті від будь-якої причини.

Вчені з Гетерборгского університету встановили, що спосіб приготування кави може впливати на ризик виникнення серцевих нападів і тривалість життя.Про це пише видання Kedem, передають Патріоти України.

Під час проведення дослідження шведські фахівці оцінили вплив вживання фільтрованої і нефільтрованої кави на здоров'я серця. До цього було визначено, що кава може підвищувати рівень загального холестерину і рівень "поганого" холестерину (ЛПНЩ). Надалі були ідентифіковані компоненти кави, які відповідають за цей ефект – дітерпени кахвеол і кафестол.

Останні дослідження показали, що ці небезпечні речовини можуть бути видалені з напою за допомогою фільтру. Так, порція нефільтрованої завареної кави містить приблизно в 30 разів більше кахвеола і кафестола в порівнянні з фільтрованою кавою, пише Kedem.

Шведські вчені вивчили кавові пристрасті 508 747 чоловіків і жінок і з'ясували, що вживання фільтрованої кави приносить велику користь здоров'ю, ніж повна відмова від цього напою. Так, вживання фільтр-кави на 15 % знижує ризик смерті від будь-якої причини. Ризик померти від серцево-судинних захворювань у людей, що вживають фільтровану каву, на 12 відсотків менше у чоловіків і на 20% – у жінок в порівнянні з відсутністю цього напою в раціоні.

На думку фахівців, такий сприятливий ефект спостерігається при щоденному вживанні від однієї до чотирьох чашок кави.

Хіти тижня. Корисні поради: 8 звичних речей у будинку, через які його мешканці старіють завчасно

неділя, 7 березень 2021, 2:00

Можна вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися і регулярно займатися спортом, але все одно виглядати старшим за свої роки. Передчасне старіння шкіри відбувається в результаті впливу багатьох чинників, наприклад таких, як якість повітря, навко...

Такий смачний і гарний, що підійде для подарунку: Леопардовий рулет від Лілії Цвіт (відео)

субота, 6 березень 2021, 16:30

Леопардовий рулет - новий кулінарний шедевр майстрині Лілії Цвіт, створений напередодні весни, повідомляють Патріоти України. . Насправді, ви будете здивовані, як це просто зробити! А виглядає дуже оригінально! Крім того, в ньому смачнющий крем-чіз! Т...