Як легко та ефективно прочистити труби від засмічення і жирного нальоту за допомогою лише одного інгредієнта

Прочистити засмічення буває непросто. Якщо ви хочете зробити це без зайвого клопоту, то скористайтеся корисною порадою нижче. Труби будуть повністю очищені від жирного нальоту і бруду всередині, з чим зазвичай справляються тільки сильні професійні засоби, передають Патріоти України.

П'ять таблеток для посудомийної машини залийте двома чайниками окропу. Перелийте все в раковину, дочекайтеся, поки вода піде. Робіть процедуру ввечері, щоб раковиною ніхто не користувався хоча б 6 годин. Залиште в такому вигляді на ніч.

На наступний день налийте повну раковину гарячої води з-під крана. Дочекайтеся, поки вона піде, змивши за собою залишки чистячого розчину в трубах. Після цього включіть воду. Вона ітиме дуже швидко! Детальніше про те, як прочистити раковину за допомогою посудомийних таблеток, дивіться у відео нижче:

Цю помилку роблять навіть досвідчені кулінари: Чи можна насправді заморожувати сир

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:14

Загалом заморожування - один із найпопулярніших методів зберігання продуктів. Але не всій їжі пасує мінусова температура, передають Патріоти України. Зокрема не рекомендується заморожувати сир — через високий вміст вологи, а також вплив на текстуру і с...

Ви могли не здогадуватись: Які функції таємно розряджають Android

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:47

При покупці телефону, люди звертають увагу не тільки на його технічні характеристики та зовнішній вигляд, а на й те, скільки акумулятор може тримати заряд. Не завжди є можливість вчасно зарядити свій смартфон, а якщо батарея швидко розряджається, то це...