Як легко відчистити шви на плитці від бруду - займе всього 15 хвилин!

Міжплиткові шви у ванній - проблема, яку вирішити не так просто, як хотілось би. Вони швидко втрачають свій первісний вигляд, адже починають збирати на себе бруд та пил. Але насправді відчистити та відбілити шви між кахлями все ж можна, передають Патріоти України.

Оцет

Оцет сам по собі здатний очистити міжплиткові шви. Щоби скористатись ним, просто залийте рідину у пульверизатор, нанесіть її на поверхні, що потребують очищення, і залиште на 15-20 хвилин. Після цього шви залишиться обробити м’якою щіткою і промити водою.

Перекис водню

Аналогічним чином можна обробити шви перекисом водню в аптечній концентрації. Рідина заодно продезінфікує їх і подіє на спори грибків, які можуть викликати розвиток плісняви.

Сода

Содова паста, як достатньо м’який абразив, може видалити стійкі види забруднень. Для цього її треба змішати з водою до отримання пасти і нанести на шви на 15-30 хвилин, після чого обробити їх щіткою і змити залишки водою. Щоби посилити дію содової пасти, її можна побризкати зверху оцтом і дочекатись, поки речовини закінчать взаємодіяти.

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...

Увага на себе! Ось що обличчя може розповісти про стан вашого здоровʼя

вівторок, 30 травень 2023, 18:12

Іноді наше обличчя говорить більше, ніж ми хотіли б сказати. У цьому є і плюс. Пильний погляд у дзеркало допоможе визначити, де в організмі є дисбаланс, а можливо, і запобігти майбутній хворобі, передають Патріоти України. Ось декілька дефектів шкіри о...