Як легко зробити взуття водонепроникним - доступний усім лайфхак

Така зима з перепадами температури, як цього року, є справжнім випробуванням для взуття. То сніг, то калюжі під ногами призводять до того, що воно починає протікати. Однак є простий спосіб, як захистити взуття від вологи, передають Патріоти України.

Захисний шар для черевиків, чоботів і зимових кросівок можна виготовити зі звичайної свічки. Він підійде як для гладенької шкіри, так і для замші чи нубуку. Причому для обробки поверхні можна брати навіть залишки старої свічки.

Візьміть віск чи парафін – підійдуть обидва матеріали. Ретельно натріть ними зовнішню частину взуття, яке хочете зробити непроникним для води. Після завершення обробки візьміть фен і спрямуйте потік гарячого повітря на натерту воском пару. Постарайтесь не тримати прилад занадто близько, щоби не пошкодити взуття, але при цьому шар воску чи парафіну має розтанути і рівномірно розійтись по поверхні. Коли він остигне і затвердіє, на вашому взутті утвориться водонепроникна плівка, яка захистить його від примх погоди.

Дарувати добро чи наполегливо працювати: Що у вас виходить робити краще за все. Тест

п’ятниця, 9 червень 2023, 15:12

Кожен має якусь особливість. А чим унікальні ви? Цей тест допоможе вам дізнатися відповідь на це запитання, передають Патріоти України.

Дачникам на замітку. Уникайте цих помилок! Коли правильно обробляти картоплю від жуків

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:15

Городники-початківці часто запитують, чи важливо за якої погоди і в який час доби обприскувати рослини від шкідників? Відповідь однозначно, що "так", передають Патріоти України. Досвідчені господарі радять боротись зі шкідниками зранку до 10:00 чи ввеч...