Як натерти буряк і не забруднити руки. Тепер і ви знаєте цей геніальний спосіб

Натерти буряк, не забруднивши при цьому руки, цілком реально. Для цього вам знадобиться всього один копійчаний "помічник". Геніальний лайфхак дивіться нижче в нашому матеріалі, передають Патріоти України.

Очевидно, що немає людини, яка любить натирати буряк - хоч варений, хоч сирий. Мало того, що руки фарбуються, так ще й кухонні поверхні в яскраво-бордових бризках.

Але тепер у нас є лайфхак!

  • Візьміть самий звичайний пакет.
  • Натягніть його на тертку.
  • Просуньте буряк між поверхнею терки і пакетом.
  • Візьміться за буряк, захищений пакетом і натирайте.

Руки гарантовано залишаться чистими!

А ось цей лайфхак не працює

Йдеться про змазуванні рук рослинною олією. Вони все одно фарбуються, а бризки - летять.

Такий спосіб не працює:

До слова, буряк зараз істотно подешевшав, так як на ринку спостерігається надлишок овоча. На даний момент буряк в роздріб можна купити за ціною 12-16 грн/кг, що в середньому на 27% дешевше, ніж минулого тижня.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...