Як не падати на льоду - суть прийому "ходьба пінгвіна"

Як не падати на льоду: суть прийому "ходьба пінгвіна"

Зима дарує нам не тільки гарні пейзажі, а й можливість впасти або посковзнутися через ожеледицю. Потрібно підбирати правильне взуття, яке допоможе уникнути неприємної ситуації на льоду, але якщо ви все ж відчуваєте, що не можете утримати рівновагу, то головне не панікувати та не метушитись, передають Патріоти України.

OBOZ.UA знайшов цікавий метод, який зменшить ризик падіння взимку. "Ходьба пінгвіна" допоможе впоратись з негодою.

Секрет "ходьби пінгвіна" полягає в тому, що коли ви так ходите, то центр тяжіння вашого тіла знаходиться прямо над провідною ногою і це зменшує ризик того, що ви впадете.

Направте ноги назовні і злегка витягніть руки убік, як це роблять пінгвіни. Робіть невеликі кроки та стежте за центром своєї ваги.

Також варто підготувати взуття до зими, щоб воно не було слизьким. Зимові чоботи мають бути теплі, зручні та з протектором на підошві. Якщо протектор слабкий, зробіть неглибокі надрізи, щоб додати рифленості.

Для надійності також можете купити протиковзну наклейку на підошву або використати лейкопластир. Візьміть по дві штуки на кожен чобіт і наклейте паралельно або навхрест на суху, чисту підошву.

Жіночий психологічний тест: Виберіть обручку - і дізнайтеся, коли ви вийдете заміж

неділя, 21 квітень 2024, 17:07

Якщо питання "Коли ти вийдеш заміж?" часто цікавить не тільки ваше оточення, але й вас самих, пропонуємо пройти тест та дізнатися відповідь. Психологічний тест у картинці визначить, коли у вашому паспорті з'явиться довгоочікуваний штамп, передають Пат...

Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка робота вам принесе задоволення

неділя, 21 квітень 2024, 12:12

Цей тест розкаже, яка професія підходить вам найбільше. Спочатку оберіть картинку, яка перша впала у вічі, а потім читайте опис, передають Патріоти України. Якщо ви обрали цю картинку, отже, часто любите перебувати у центрі уваги. Імовірно, вам підійд...