Як обігріти будинок та зекономити: Розвінчуємо популярні міфи про опалення

Як скоротити рахунки за опалення будинку, над таким запитанням замислюється будь-який українець.. Щоб домогосподарства не платили більше, ніж повинні, розвінчує міфи про опалення директор британської компанії Electrician Courses 4U Найджел Бест, передають Патріоти України.

На його думку, "хоча існує безліч корисних порад про те, як скоротити споживання електроенергії, є кілька поширених методів, які не лише неефективні, а й можуть зрештою коштувати вам більше грошей".

Дешевше тримати опалення на низькому рівні весь день, ніж вмикати його лише за необхідності

Власники будинків з індивідуальним опаленням вважають, що краще потрохи протягом дня зігрівати оселю. Як вважає експерт, незалежно від ситуації, включення опалення, коли вас немає вдома, завжди коштуватиме вам грошей. Краще встановити таймер, який вмикатиме опалення у потрібний для вас час, щоб нагріти будинок до того моменту, коли ви до нього повернетесь.

Каміни — чудовий спосіб обігріти будинок

Хоча це може здатися дивним, але Найджел попередив, що каміни не є «ефективним способом» зігріти будинок. Існує думка, топити дровами — ефективний спосіб зігрітися в холодну погоду, однак це не так, вважає експерт. Каміни з димарем можуть спричинити втрати тепла в будинку саме через димар. Річ у тому, що через верхню частину димаря в будинку може потрапляти холодне повітря, а гаряче таким же чином може виходити. Бажано підтримуваним вогонь вдень та вночі, але це занадто дорого. Вартість дров в такому випадку перевищить вартість опалення будинку за допомогою радіатора.

Увімкнувши опалення на максимальну потужність, ви зігрієте будинок швидше

Поширена помилка, якої припускаються багато власників, це вмикати опалення зразу на повну потужність, коли погіршують погода чи після повернення до будинку. Нібито так будинок швидше нагріється.

На думку Найджела Беста, будинок буде нагріватися за той же проміжок часу, не залежно від того увімкнена температура 20°C чи 40°C. А гроші будуть витрачені марно, тому що у певний момент, коли стане жарко, ви зрозумієте, що використовуєте набагато більше енергії, ніж потрібно.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...