Як очистити чайник до блиску всього за 5 хвилин - від нальоту та нагару не залишиться і сліду

Накип і наліт на чайнику не тільки псує зовнішній вигляд посуду, але й позначається на роботі цього приладу, якщо він електричний. Тому бажано його періодично чистити, щоб він працював без перебоїв, та й так буде набагато красивішим. Щобільше, від ненависних накипу та нальоту можна легко позбутися завдяки підручним засобам та народним методам, передають Патріоти України.

Як повідомляє belnovosti, очистити чайник можна використовуючи будь-який засіб для чищення з "функцією" антижир. Для цього потрібно закип’ятити чайник, нанести на нього засіб, залишити на 2-3 хвилини і протерти жорсткою стороною губки для миття посуду. Однак є також спосіб, для якого не потрібно витрачатися різну хімію.

Як відчистити чайник від нальоту та накипу

Щоб приготувати натуральний засіб для чищення від накипу і нальоту, вам знадобиться лимонна кислота, гірчичний порошок і буквально 5-10 хвилин вільного часу. Готується засіб для чищення досить просто: змішайте по 2 столових ложки лимонки і порошку гірчиці і нанесіть на нагрітий чайник. Залишіть засіб на 5 хвилин і потім протріть губкою.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...