Як очистити каструлю, що пригоріла - цей засіб знайдеться на кухні у кожного

Якщо пригоріла каструля - це неприємність господині. Щоб її очистити, може знадобитися багато часу, передають Патріоти України.

Є ще один цікавий спосіб очищення посуду за допомогою засобу, який є на кожній кухні. Це рис. Як стверджує Рixelinform, такий варіант допоможе у разі, коли втекло молоко або пригоріли овочі для вінегрету.

Як очистити підгорілий посуд

Для очищення посуду потрібно всього жменя рису та вода. Води має бути стільки, щоб вона покрила всю поверхню, що підгоріла.

Ставимо зіпсований посуд з рисовою крупою та водою на вогонь і варимо, доки зерна не стануть м’якими. Потім вимикаємо вогонь і даємо суміші охолонути. Після цього видаляємо залишки підгорілої їжі дерев’яною лопаткою.

Цей засіб підходить для всього посуду. Їм можна відмити як каструлю з нержавіючої сталі, так і емальовану або алюмінієву.

Зазначимо, що не рекомендується заливати гарячий посуд водою, тим паче холодною. Це може зіпсувати емаль і тоді місце каструлі тільки у відрі для сміття.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...