Як очистити варену картоплю від шкірки за 1 секунду - дивовижний секрет господиням на замітку

Кожна господиня знає, що жоден вінегрет або оселедець під шубою не обходиться без вареної картоплі. Для таких салатів картопля зазвичай вариться у мундирах, а тому після її приготування настає неприємний момент чищення. Час на кухні пролітає непомітно і його завжди хочеться заощадити на таких дрібницях як чищення овочів, передають Патріоти України.

Як швидко та просто почистити картоплю

По-перше, перш ніж варити картоплю в мундирах, на ній потрібно зробити надріз вздовж умовного екватора. Зауважте, що точка початку надрізу і кінця має зійтися.

Після цього можете опускати вашу картоплю у воду і починати її варити. Коли ви побачили, що до закінчення приготування картоплі залишилася буквально одна хвилина, потрібно приготувати невеличку ємність з крижаною водою. Найкращим варіантом буде, якщо ви використаєте кубики льоду з морозильної камери.

Після цього візьміть шумівку та витягніть нею картоплю, відразу опускаючи її в ємність з крижаною водою. Нехай картопля побуде в крижаній воді буквально 10-15 секунд.

На цьому етапі дістаємо картоплю і, натискаючи на краї, знімаємо з неї шкірку. У результаті в наших руках опиняються два невеличких ковпачки зі шкірки. У такий спосіб ми можемо перечистити гору картоплі в мундирах всього за кілька хвилин!

Як зберегти павербанк під час довгої паузи в користуванні. Топ-5 правил

неділя, 2 квітень 2023, 1:40

Для багатьох українців ще зовсім недавно павербанки були на "вагу золота", зважаючи на серйозні перебої в електропостачанні. З покращенням ситуації в енергосистемі вони знову стали не необхідністю, а простою "опцією". При цьому з наближенням наступної ...

Врожай гарантовано! Копійчані лайфхаки, як підготувати цибулю до посадки

субота, 1 квітень 2023, 21:28

Погода вже натякає на те, що час готуватися до городнього сезону. Найбільш завбачливі городники вже обирають сорти улюблених культур та готуються до посадки цибулі, але процес вимагає знання нюансів та секретів, передають Патріоти України. Традиційно ц...