Як оживити зів'ялі кімнатні квіти - допоможе один дешевий препарат

Взимку кімнатні рослини, так само як і люди, страждають через нестачу сонячного світла і можуть почати в'янути. Щоб оживити улюблені квіти і дати їм нові сили для розвитку і цвітіння, можна застосувати дешевий засіб, який можна купити в будь-якому квітковому магазині. Вже після першого застосування препарату Циркон зелені улюбленці оживуть передають Патріоти України.

Що таке Циркон

Циркон - біологічний імуностимулятор, індуктор цвітіння. Виробляється з рослинної сировини - ехінацеї пурпурової. Циркон малотоксичний для людини, тварин, не небезпечний для риб, корисних комах і бджіл. Крім того, цей препарат не накопичується у ґрунтах, не забруднює ґрунтові та поверхневі води, не фітотоксичний.

Циркон потрібно зберігати окремо від харчових продуктів і ліків, в недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 градусів. У разі розшаровування препарат нагрівають до кімнатної температури і струсити.

Чим корисний Циркон для рослин

Циркон зміцнює імунітет квітів, активує всі фізіолого-біохімічні процеси. Ця добавка на клітинному рівні допомагає рослинам розвиватися і відновлюватися в прискореному темпі. Завдяки Циркону квіти нарощують нові пагони та корінці, менше хворіють і легше переносять стрес.

Якщо обприскувати Цирконом рослини, то препарат стимулюватиме цвітіння. Цей препарат рекомендується застосовувати для кімнатних рослин, якщо квітка була вражена комахами, шкідниками або в результаті рясного поливу з‘явилася гниль.

Циркон для рослин - як розводити

На 2 літри води знадобляться три краплі засобу або одна ампула речовини на 10 літрів води. Рідину ретельно перемішують, а потім вносять по листу. Додатково можна розпорошити засіб біля коріння.

До речі, Циркон корисний не лише для кімнатних квітів. Засіб підходить для садових і городніх культур. Особливо його люблять помідори, перці, капуста. Крім того, Циркон використовують для замочування насіння і саджанців перед посадкою. Насіння витримують в розчині не більше 8 годин, а саджанці дерев, чагарників, багаторічників залишають на ніч.

Психологічний тест: Те, що ви побачили першим, розповість про ваші внутрішні переживання

неділя, 1 жовтень 2023, 6:10

Ми продовжуємо викладати тести та загадки, для того, щоб скрасити ваше дозвілля. Сьогодні ми пропонуємо вам пройти тест і дізнатися, які переживання ховаються всередині вас. Можливо, ці знання допоможуть вам переналаштувати своє життя або навпаки зрозу...

Їсти смачне та корисне: Що треба покласти в холодильник, коли починаєте процес худнення

неділя, 1 жовтень 2023, 5:40

Щоб почати процес схуднення, важливо підготуватись не тільки морально. З холодильника треба прибрати усе шкідливе або сховати подалі від очей, а заповнити дійсно потрібними продуктими, які ідельні для схудення. Мигдаль, волоські горіхи, фісташки, фунду...