Як перевірити сирі яйця на свіжість вдома і в магазині - ТОП-4 найточніші методи

Курячі яйця є дуже цінним та корисним продуктом, який використовують при приготуванні випічки, салатів, а також закусок, млинців, майонезу, оладок, намазок, омлетів та яєчні, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що білок має мало калорій і не містить жиру, допомагає знизити кров'яний тиск, багатий на вітаміни групи В, а жовток містить холін (його відсутність призводить до відкладення жиру в печінці), багато корисних жирів і лецитин – основний будівельний матеріал для мембрани клітин.

Редакція FoodOboz ділиться 4 основними способами, як перевірити сирі яйця на свіжість в домашніх умовах і в магазині.

1. Потрушування

Просто потрясіть яйцем біля вуха. Відсутність звуків свідчить про свіжість. А наявність зайвих звуків є ознакою зіпсованого продукту.

2. Огляд на світло

Продукт необхідно піднести до джерела світла та оглянути через шкаралупу. Свіже яйце обов'язково буде однотонним, а ось вкраплення свідчить про непридатність продукту.

3. Занурення у воду

Налийте в склянку воду, додайте чайну ложку солі і обережно покладіть яйце в розчин. Свіжий продукт опуститься на дно і лежатиме на боці. Не зовсім свіжий підніметься тупим кінцем. Але якщо продукт повністю спливає на поверхню, тоді він непридатний.

4. Перевірити білок та жовток водою

Розбийте яйце і подивіться на білок, він повинен бути в'язким, а жовток – зберігати об'єм. А також зверніть увагу на запах продукту та структуру. Неприємний запах, каламутність білка – ознаки старого, непридатного продукту, який не можна їсти, щоб не отруїтися.

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...

Що обов'язково поставити на новорічний стіл 2024 і що не можна: Чим задобрити Дракона

четвер, 7 грудень 2023, 7:37

Традиція вшановувати символ року прийшла до нас із китайської культури. Символ 2024 року - Зелений Дерев'яний Дракон. Саме він диктує правила, за якими цей рік краще зустрічати. Розповідаємо, що поставити на Новий рік на стіл - які страви припадуть до ...