Як пластикова пляшка допоможе впоратися із вогкістю в будинку - хитрий трюк

Вогкість у будинку -це не просто неприємна проблема. Це може навіть нашкодити вашому здоров’ю та самопочуттю. Більш того, "забивши" на вогкість на початку, вона може перетворитися на плісняву, з якою не так просто впоратися. Щоб уникнути таких проблем, вам потрібні будуть пластикова пляшка та сіль, передають Патріоти України.

Так, ми не жартуємо, жодних спеціальних засобів чи техніки купувати не потрібно. А зробивши поглинач вологи своїми руками, можна значно заощадити, пише santeplus.

Як зменшити вологість у будинку

Вам знадобиться пластикова пляшка та трохи солі:

  1. Наповніть пляшку наполовину сіллю.
  2. Закрийте пляшку і поставте в морозилку на кілька годин, доки сіль не затвердіє;
  3. Після цього дістаньте пляшку з морозилки, зніміть кришку і поставте пляшку в саму вологу кімнату будинку.

Сіль дуже ефективно поглинає вологу і, таким чином, знижує рівень вологості у приміщенні. Такий природний осушувач залишатиметься ефективним приблизно протягом місяця, після чого вам потрібно буде поповнити запаси солі. Зверніть увагу, що для цього трюку бажано використовувати йодовану сіль, щоб не пошкодити пляшку.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...