Як почистити оселедець від кісток і шкіри за одну хвилину - дивовижний секрет, перевірений роками

Жоден святковий стіл в Україні не обходиться без страв із маринованого чи фаршированого оселедця. Із цього виду риби також готують смачні бутерброди чи салати, передають Патріоти України.

Окрім того, оселедець просто нарізають та подають до столу як закуску до картоплі. Не варто забувати і про всіма улюблену традиційну страву – оселедець під шубою. Загалом, варіантів є багато, як приготувати оселедець.

Проте дуже часто деякі господині відмовляються від приготування страв із оселедця, оскільки не хочуть витрачати свій час на його чищення. Главред розповідає, як почистити оселедець від кісток і шкірки за одну хвилину.

Покрокова інструкція з чищення оселедця:

Для початку поміщаємо дошку для нарізанняв поліетиленовийпакет. Це потрібно для того, аби потім з легкістю прибрати всі відходи з оселедця.

Тепер беремо оселедець та відрізаємо йому голову. Далі за допомогою кухарських ножиць розрізаємо черевце оселедця. Виймаємо ікру або молочко. Після цього потрібно ретельно очистити оселедець від чорної плівки, а також відрізати плавники.

Знімаємо з дошки поліетиленовий пакет та викидаємо разом з ним усі непотрібні нутрощі. Не забуваємо добре промити тушку риби під холодною водою.

Тепер починаємо відокремлювати філе від хребта. За допомогою вказівного пальця виймаємо кілька реберець з правого боку. Після цього підключаємо великий палець та починаємо виймати реберця з лівого боку. Таким чином проходимось вздовж усього хребта.

Коли дійшли до хвоста, то відрізаємо його. Тепер ми бачимо, що на хребті залишилися усі ребра, а також всі маленькі кісточки.

І наостанок, за допомогою пальців з легкістю відриваємо філе від шкірки. Шкірку бажано відривати саме після того, як вийняли хребет. У такий спосіб процес відбуватиметься дуже просто та швидко.

Ось і все. За одну хвилину ми отримали хороше та красиве філе, з якого можемо готувати рибну нарізку, оселедець під шубою або будь-які інші кулінарні шедеври.

Як врятувати урожай черешні від птахів - кращі поради дачникам

вівторок, 6 червень 2023, 6:09

Сезон черешні у розпалі. Птахи нападають на дерево, коли ягоди ще не встигають дозріти. Що робити, щоб дочекатися соковитих спілих ягід, а не ділити урожай з пернатими, читайте у подробицях, передають Патріоти України. Зазвичай птахи злітаються на дере...

Не поспішайте викидати наче непотріб: Як використовують кавову гущу

вівторок, 6 червень 2023, 5:45

Викидати кавову гущу не варто. Використати її, за деякими народним звичаями, можна для ворожіння. Але не тільки. Виявляється, що кава корисна також як добриво для кімнатних рослин, для очищення різних речей та навіть тіла. . Кавовою гущею можна чистит...