Як почистити варене яйце за 2 секунди - елементарний спосіб, про який не всі знають

Яйця - дуже цінний та смачний продукт. Їх можна їсти в будь-якому вигляді, а також додавати у випічку, млинці, котлети, салати. Найважливіше - готувати яйця так, щоб жовток був рідким - продукт буде найбільш корисним, передають Патріоти України.

Кожен кулінар хоче якось заощадити час при приготуванні страв, щоб довго не поратися на кухні. Це стосується і чищення яєць. Іноді чистити їх – суща морока: шкаралупа знімається разом із білком, жовток тече чи кришиться. Разом з Food.oboz розповімо, як легко та швидко впоратися з цією проблемою.

Як почистити варені яйця за дві секунди

Для цього вам достатньо покласти відварене яйце у пластиковий контейнер, залити водою, закрити кришкою та дуже добре потрясти. Після цього відкрийте контейнер і видаліть шкаралупу з яйця.

Спосіб також підійде, якщо вам одночасно потрібно почистити кілька яєць. Покладіть їх у контейнер і проведіть ту ж процедуру. Тоді під час трясіння яйця битимуться об стінки та один об одного і шкаралупа відстане від яйця. Тепер вам потрібно лише відкрити контейнер та дістати практично повністю очищені яйця.

Цей спосіб очистить варені яйця від шкаралупи за лічені секунди. Перевірте його — і ваш час на кухні істотно скоротитися, а приготування їжі принесе ще більше задоволення.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...