Як помити дзеркала та вікна без розводів - лайфхак, який полегшить життя

Миття вікон та дзеркал може стати справжнім випробуванням через постійні розводи. Їх важко уникнути. Навіть дорогі засоби для миття іноді залишають сліди, передають Патріоти України.

Однак є кілька способів очищення, які допоможуть зробити скляні поверхні сяючими та блискучими. Видання The Sun розповіло про найбільш доступні та діючі лайфхаки.

Як правильно мити вікна та дзеркала

Перш ніж використовувати засоби для миття протріть скло паперовим рушником, видаливши пил та масні плями. Є один дуже дешевий лайфхак: після нанесення миючого засобу протріть вікна газетою. Вона не залишає ворсинок, але може чорнилами пошкодити рами.

Можна використати для миття і бавовняну тканину, протерши скло обережними рухами з боку в бік в одному напрямку. Тканина з мікрофібри також не залишає розводів. Експерти радять нанести піну для гоління на серветку з мікрофібри та обережно відполірувати поверхню.

Уникайте будь-яких продуктів із милом, ароматизаторами чи барвниками, оскільки ці добавки можуть залишити на дзеркалах і вікнах смуги та плями.

Ще одна причина, через яку на дзеркалах і вікнах залишаються смуги після чищення, полягає в тому, що ви натираєте скло. Натискати на скло потрібно дуже м’яко, при цьому уникаючи кругових рухів.

Чим мити скло

Найкращий варіант – білий оцет. Він іноді діє краще, ніж дорогі засоби очищення. Візьміть пустий розпилювач, налийте в нього воду та оцет у пропорції 4:1. Розприскайте суміш на скло та протріть його газетою, бавовняним рушником або тканиною з мікрофібри.

Цей доступний продукт також можна використовувати для інших цілей очищення, наприклад для видалення стійкого жиру з решіток духовки чи накипу з чайника.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...