Як посмажити яйця без масла і сковороди за 1,5 хвилини - унікальний спосіб

Яйця можна приготувати різними способами, багато з яких швидкі й прості. А коли справа доходить до їх смаження, спокусливо використовувати трохи олії, щоб вони не прилипали до сковороди, передають Патріоти України.

Але популярна у TikTok кухарка Роуз Райсман (@rosereisman) розкриває унікальний спосіб, як посмажити яйця без масла і навіть без сквороди. Кухар порадила замінити сковороду двома паперовими тарілками і мікрохвильовою піччю.

Так, щоб приготувати ідеальну яєчню за лічені секунди, Роуз почала з того, що розбила два яйця прямо на одну з тарілок, другою їх прикрила і відправила у мікрохвильовку. Час приготування - 1,5 хвилини на повній потужності.

Кухар попередила, що для приготування більшої кількості яєць час слід збільшити приблизно на 30 секунд.У коментарях користувачі захопилися таким незвичайним методом. І ті, хто спробували його, писали, що він "класний".

Це така смакота! Домашній холодець з курки - обов’язково приготуйте на Новий рік

понеділок, 11 грудень 2023, 8:30

Який же Новий рік без холодцю на столі? Приготувати його - справжнє мистецтво. Щоб він вийшов смачний та гарний, треба знати чимало секретів, передають Патріоти України. Рецептом страви з «ФАКТАМИ» поділилася кулінарка та блогерка, авторка каналу «Гал...

От в чому причина! Яка помилка може зробити картопляне пюре сірим

понеділок, 11 грудень 2023, 8:14

Прикро, коли смачне та улюблене пюре набуває неприємного сірого кольору. Виглядає вкрай неприємно. Насправді воно повинно бути білого чи жовтуватого кольору. Є одна помилка, яка може стати причиною, чому пюре змінює колір, передають Патріоти України. ...