Як посилити сигнал Wi-Fi: ТОП-6 простих порад

Напевно, кожному знайома така ситуація, що роутер починає гірше передавати сигнал. Вирішення проблеми - купити новий більш потужний прилад. Але не поспішайте з придбанням, доки не випробували кілька безкоштовних лайфхаків, передають Патріоти України.

Про те, як посилити сигнал Wi-Fi самостійно, розповів Radiotrek. Є 6 способів, як економних та трохи витратних:

  1. Спробуйте переставити роутер вище, наприклад, на шафу, і розташуйте ближче до центру квартири або будинку.
  2. Можна докупити додаткову антену-підсилювач та підключити до пристрою.
  3. Зайдіть в налаштування роутера, можливо, виробник випустив для нього оновлення, установка відбудеться автоматично, впорається кожен.
  4. Якщо у вас завалявся старий маршрутизатор, його можна використовувати як додаткову точку доступу. Він може спрацювати в ролі підсилювача, якщо поставити його в іншій частині будинку, для більш рівномірного сигналу.
  5. Відключіть зайві пристрої від вайфай, щоб не перевантажувати роутер. Чим менше пристроїв буде підключено - тим потужніший сигнал.
  6. Найпростіший і найзатратніший спосіб, це все-таки купити новий роутер із підтримкою сигналу Wi-Fi 6.

Психологічний тест: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

четвер, 18 квітень 2024, 16:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...

Діти будуть у захваті! Як приготувати домашнє печиво на смак, як "Орео"

четвер, 18 квітень 2024, 15:08

Шоколадне печиво з ніжною білою начинкою смакує багатьом людям. Особливо, якщо його їсти, як радить реклама: покрутити, вмочити в молоко і з’їсти. Пропонуємо приготувати схоже печиво, але більш корисне, адже домашнє, передають Патріоти України. Змішайт...