Як повернути дерев’яним меблям колишній вигляд - лайфхак, для якого потрібен один незвичайний продукт

Дерев’яні меблі - якісний і довговічний елемент інтер’єру як у будинку, так і в дворі чи саду. Але важливо пам’ятати, що дерево потребує певного догляду, передають Патріоти України.

І щоб дерев’яні вироби прослужили якомога довше, потрібно вміти правильно доглядати за ними. Деревина вимагає ретельного підходу до видалення бруду з тріщин і щілин.

Один з найпопулярніших матеріалів для різних меблів – дуб. Як правильно чистити меблі з дуба, пише видання Express. Ви здивуєтеся, але для очищення виробів вам потрібний один популярний продукт – майонез. Особливо ефективний лайфхак із майонезом для очищення садових меблів із дуба.

Дуб — один із найдорожчих стилів вуличних меблів, тому дуже важливо поводитися з ним дбайливо. Волога тканина, щоб витерти початковий бруд — це перший крок. Потім ви повинні дати поверхні висохнути, перш ніж покрити її воском або олією.

Якщо ж ви помітили на меблях плями, то стане в нагоді незвичайний інгредієнт. Як би дивно це не звучало, але лише одна ложка натурально маслянистого майонезу може допомогти позбавитися плям і навіть видалити легкі потертості. Просто втирайте його в деревину чистою тканиною після того, як промили та висушили поверхню.

Щоб позбутися темних плям, що ховаються на світлій деревині дуба, найкраще відшліфувати уражену ділянку і покрити олією: так ви "повернете її до життя".

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...