Як повернути колір одягу: Досвідчені господині розкрили головні хитрощі

Інколи трапляється, що одяг може втратити свій бездоганний колір навіть після першого прання. Однак, знаючи деякі хитрощі, відтінок речам все-таки можна повернути, передають Патріоти України.

Подробиці

Що потрібно для цього зробити?

Сода

Цей порошок допоможе впоратися з відновленням кольору навіть у непростих ситуаціях. Для цього потрібно розчинити у літрі води велику ложку соди. Вода має бути холодною. Потрібну річ відправляємо в отриманий розчин лише на десять хвилин. Потім залишиться лише сполоснути та висушити речі.

Запашний перець

Цей оригінальний метод використовується в тому випадку, якщо ваш чорний одяг почав виглядати непоказно. Для цього потрібно велику ложку спецій відправити до речей. Після цього потрібно вибрати режим полоскання. Річ виглядатиме новою та бездоганною.

Сіль

Цей метод можна використовувати для будь-якого кольору. Необхідно просто додати в засіб для прання велику ложку солі.Варто пам’ятати, що перевагу потрібно віддавати солі великого помелу. Колір повернеться відразу.

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...