Як повернути колір одягу: Досвідчені господині розкрили головні хитрощі

Інколи трапляється, що одяг може втратити свій бездоганний колір навіть після першого прання. Однак, знаючи деякі хитрощі, відтінок речам все-таки можна повернути, передають Патріоти України.

Подробиці

Що потрібно для цього зробити?

Сода

Цей порошок допоможе впоратися з відновленням кольору навіть у непростих ситуаціях. Для цього потрібно розчинити у літрі води велику ложку соди. Вода має бути холодною. Потрібну річ відправляємо в отриманий розчин лише на десять хвилин. Потім залишиться лише сполоснути та висушити речі.

Запашний перець

Цей оригінальний метод використовується в тому випадку, якщо ваш чорний одяг почав виглядати непоказно. Для цього потрібно велику ложку спецій відправити до речей. Після цього потрібно вибрати режим полоскання. Річ виглядатиме новою та бездоганною.

Сіль

Цей метод можна використовувати для будь-якого кольору. Необхідно просто додати в засіб для прання велику ложку солі.Варто пам’ятати, що перевагу потрібно віддавати солі великого помелу. Колір повернеться відразу.

Коли треба садити картоплю: Яка оптимальна температура і сприятливі дні

вівторок, 28 березень 2023, 18:30

Невдовзі розпочнеться сезон посадки картоплі. Українці вже почали підживлювати ґрунт, вносити добрива та обирати найкращі та найродючіші сорти, щоб восени отримати багатий урожай, передають Патріоти України. Важливо правильно обрати терміни посадки. Є ...

Психологічний тест у картинці: Дізнайтеся, які ваші риси характеру дратують оточуючих

вівторок, 28 березень 2023, 18:14

Якщо ви часто сваритесь зі знайомими, ймовірно, причина приховується саме у вашому характері, а не оточуючих, передають Патріоти України. Радимо пройти тест, аби дізнатися, які саме риси не дозволяють побудувати і підтримувати теплі стосунки з людьми. ...